על הבאזר: 0-1 דרמטי לכאוכב על כפר סמיע

הפועל כאוכב רשמה אמש ניצחון סופר דרמטי על הפועל כפר סמיע עם שער בתוספת הזמן ופתחה פער של שש נקודות בפסגה.
 

הקבוצה של סאלח נמארנה פתחה פער של שש נקודות מהמקום השני זאת לאחר שניצלה בדקות האחרונות מתיקו ביתי במשחק נגד הפועל כפר סמיע. את שער הניצחון הדרמטי כבש בדקה ה 92' השחקן הצעיר אנס נסאר בן ה 17' שנכנס כמחליף בדקה ה 72' של המשחק.

 

בכאוכב יכולים להיות שמחים מהניצחון וגם מההפסדים של היריבות שלהם לצמרת צעירי כפר כנא ואחווה כפר מנדא, מה שנותן לקבוצה הרבה שקט לקראת ההמשך .

 שחקני הפועל כאוכב

 

המאמן המנצח סאלח נמארנה שחזר הביתה מאושר, שיתף אותנו בתחושותיו לאחר המשחק: "משחק קשה מאוד נגד קבוצה שנלחמת על כל נקודה. ניסינו בכל דרך אפשרית להגיע לשער. הסוף היה מתוק כאשר הצלחנו להבקיע את שער הניצחון עמוק בתוך תוספת הזמן. אני האמנתי שנוכל להבקיע את הגול ובהפסקה אמרתי וביקשתי משחקנים שלי לשמור על משחק מסודר ועל אותה צורה שאנחנו משחקים בה ואותה השיטה, ובסופו של הדבר ולמרות שזה הגיע באיחור, השגנו את התוצאה".

 

ערכת חילוף מנצח שהביא לך את שלוש הנקודות. 
"כן, השחקן הצעיר אנס נסאר רק בן 17 והוא הכריע את המשחק. כדורגל משחקים עד השריקה האחרונה ואני שמח בשביל אנס".


על היכולת של הקבוצה ושל השחקנים הוסיף המאמן: "השחקנים מפגינים יכולת גבוהה ברוב המשחקים ומוכיחים שהם ראויים לאיפה שהם נמצאים. אני מאוד גאה בהם ובמה שהם נותנים ועושים בשביל המועדון". 
 

כאוכב התחזקה אתמול בעוד שחקן, כאשר החתימה את הקשר עלי חביב אללה. השחקן שהתחיל את העונה בדאליה ועזב בגלל הבעיות הרבות בקבוצה, הצליח לכבוש במדיה ארבעה שערים . עלי אמר על המעבר שלו :"אני מאד שמח שהגעתי לקבוצה כמו כאוכב, מקווה שנעמוד במטרות שלנו".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload