סכנין מתכוננת לאשקלון: תמבי חוזר להרכב, ספורי ישחק מול קבוצתו לשעבר

בני סכנין מתכוננת לאשקלון: תמבי חוזר להרכב, רמזי ספורי ישחק לראשונה מול קבוצתו לשעבר: "מתייחס לזה כמו כל משחק רגיל ומתרכז רק בלקחת את שלוש הנקודות".

קבוצתו של פליקס נעים תארח היום בעכו(שעה 16:00) את הפועל אשקלון, הקבוצה של פליקס נעים מתכוננת היטב למשחק החשוב ומקווה לחזור עם ניצחון ושלוש נקודות שרחיקו אותה מתחתית טבלת הליגה. מאידך, קבוצתו של יובל נעים מגיעה למשחק היום לאחר חמישה מחזורים בהן קבוצתו לא ניצחה ומי שנמצא בשורות אשקלון זהו אקס בני סכנין רמזי ספורי, ששיחק בשנה שעברה במדיה ועזב בתום העונה כך שצפוי לנו מפגש מעניין במיוחד.

רוצים לקחת היום שלוש נקודות

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

השם של סכנין תמיד נקשר לפציעות ולפצועים וכמו בכל שבוע נאלץ הצוות המקצועי לעשות שינויים לאור אותן פציעות. בהקשה זה, עלאא אבו סאלח ושלומי אזולאי לא יהיו בסגל בגלל פציעות וכמו כן גאבר עטאא שחזר להתאמן אך עידיין לא צפוי לחזור להרכב ואילו בנוסף לרשימת הפצועים גם מארון גנטוס המורחק לא ייקח חלק במשחק.

פליקס נעים תרגל בימים האחרונים את ההרכב הפותח ומה שבטוח שהפעם הוא ישחק בשיטה אחרת ממה ששיחקה הקבוצה לאחרונה ולא בישטת שלושה הבלמים כאשר בהגנה יפתחו סארי פאלח ואברהם פאס ובקישור יפתח הערב תמבי סגס שחוזר להרכב הפותח, חאלד חלאילה ואיהאב גנאים.

חוזר להרכב. תמבי

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

בהתקפה ישחקו הערב פיראס מוגרבי ומוחמד כליבאת ובחוד ההתקפה שוב תורגל הבריזלאי לוקאס גאוצ'ו במהלך השבוע האחרון אך יש לציין כי החלוץ עידן שמש כבר כשיר למשחק ועדיין קיימת התלבטות בין שניהם.

בסכנין מייחסים חשיבות רבה למשחק הערב, או כפי שאמר יושב ראש הקבוצה מוחמד אבו יונס: "מדובר במשחק מאד חשוב, הפסד עלול לסבך את הקבוצה שלנו בתחתית".

המאמן פליקס נעים אמר לקראת המשחק: "היה חשוב לנו מאוד הפגרה גם בגלל התוצאות וגם בגלל השחקנים שחזרו אלינו כמו כליבאת. התארגנו יותר וגם שינינו שיטה עברנו ל 4-3-3 היה לנו מספיק זמן לעבוד ונראה היום".

בצד אשקלון אמר רמזי ספורי לקראת המשחק: "כל משחק הוא משחק חשוב בשבילי, אני מתרכז כרגע רק בלקחת שלוש נקודות ומתייחס לזה כמשחק רגיל כמו כל משחק אחר שחשוב לקחת בו שלוש נקודות, חשוב לנו רק לנצח וזה הכל".

איך יהיה לשחק מול החחברים שאתה מכיר היטב?

"נכון שאני פוגש חברים מהשנה שעברה, הייתי איתם שנה שלמה אבל זה כדורגל מתמקדים בקבוצה שלנו ובאים לקחת את הנקודות"

יפגוש לראשונה את סכנין. ספורי

צילום: מועדון כדורגל הפועל אשקלון

אתה מרוצה באשקלון? "כן מאוד"

לא מתגעגע לסכנין? "התגעגעתי לחברים בסכנין ברור, אני מדבר פה ושם עם שחקנים. אין ספק שבסכנין היה לי גם כיף ועונה מוצלחת. כל שחקן מהמגזר רוצה לשחק בסכנין זה מקום טוב בית חם לשחקנים צעירים ושחקנים שבאים לפרוץ, סכנין זה מקום טוב להצלחה"

#בניסכנין #רמזיספורי

כתבות נוספות