בועיינה ניצחה 2-0 את כפר מנדא: אוסמה מריח עמד על הקווים מול קבוצתו האחרונה

המשחק בין בועיינה לכפר מנדא סיפק סיפורי רקע מסקרנים: אוסמה מריח מאמן כפר מנדא לשעבר עמד על הקווים של בועיינה, שלושה אחים לבית משפחת חמודה שיחקו אחד נגד שהשני.

דרבי בקעת הבטוף, זהו המשחק שהיה בין מועדון ספורט כפר מנדא לבין הפועל בועיינה. מי שרוצה להבין את המשמעות של המשחק חשוב שיסתכל על אירועי הרקע כאשר אוסאמה מריח שהתחיל את העונה בכפר מנדא וסיים את דרכו שם, מונה למאמן הפועל בועיינה. בנוסף, זהו דרבי האחים ממשפחת חמודה. שאדי חמודה משחק בכפר מנדא ובצד יריבתו נמצאים הרופאים גיהאד ומחמוד חמודה. אם כך, הניצחון נשאר בתוך הבית ומי שיצאו כשידם על העליונה הם שני הרופאים שניצחו את כפר מנדא.

הפועל בועיינה פתחה היום את המירוץ מחדש כאשר הניצחון שהיה היום 2-0 החזיר את הקבוצה למאבקי הצמרת וחבורתו של מריח רושמת שלושה משחקים ללא הפסד. המגרש החדש של בועיינה נהיה מבצר ואיך שאמרו אנשי הקבוצה "אם היה לנו מגרש ביתי לפני כמה שנים היינו כבר עולים".

המנצחים לבית משפחת חמודה

בועיינה הייתה עדיפה על כפר מנדא, ג'וני סבע שכבש בפנדל וסעיד טאהא הביאו שלוש נקודות חשובות לקבוצתו. יש להוסיף גם מילה על הקהל כאשר לא פחות מ-1000 אוהדים ראו את המשחק והייתה בו אווירה נפלאה ועוד הצגה של קהל בועיינה שבכל משחק ביתי באים בכמויות בכדי לעודד. מי שנראה מאושר היה המאמן אוסאמה מריח שאת השמחה שלו בעקבות הנצחון לא ניתן לתאר, המאמן שלח מסר לכפר מנדא שאולי מיהרו לוותר עליו.

#כפרמנדא #הפועלבועיינה

כתבות נוספות