תיקו 2-2 דרמטי בין באקה אל גרבייה להפועל אכסאל

תיקו 2-2 בין באקה אל גרבייה להפועל אכסאל: באקה עלתה ראשונה ליתרון משער של אלמוג אוחיון, אכסאל השוותה בפנדל של אלירן חודדה והפכה את התוצאה עם שער של בן מלכה אך סארי חאג' יחיא השווה בדקות הסיום. תקרית נרשמה בין מועמר קראקרה לעומר בוארון במהלך המשחק.

היריבות הספורטיבית בין עירוני באקה והפועל אכסאל הבטיחה משחק מסקרן עם הרבה אירועים, וזה בדיוק מה שקיבלנו היום אחר הצהריים במגרש בבאקה. המחצית הראשונה התנהלה בשליטה כמעט מוחלטת של שחקני המארחת שלחצו את שחקני היריבה בכל פינה במגרש מהדקה הראשונה ומנעו ממנה לפתח את המשחק הרגיל שלה.

שחקני באקה ואכסאל לפני תחילת המשחק

צילום: הדף הרשמי הפועל באקה אל גרבייה

ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה בדקה ה-11' כשאסלאם מוואסי החמיץ הזדמנות מצוינת לכיבוש, השליטה של באקה נמשכה ורק בדקה ה-44' היא הצליחה לכבוש כאשר כדור עומק נהדר של מואסי הגיע לאלמוג אוחיון ששלח כדור מדויק לפינה הרחוקה וקבע 1-0 לבאקה וזו הייתה גם תוצאת המחצית.

המחצית השנייה נפתחה בצורה דומה לראשונה כאשר השליטה של באקה נמשכת. בדקה ה-55' ערך מאמן האורחת סמיר עיסא חילוף כפול כששלח למגרש את חמד גנאים וניר אברג'יל במקומם של אבירן תורג'מן שעל אף סימן השאלה סביב מעמדו בקבוצה נשאר בסגל ומוסא טראבין במטרה לחולל שינוי במשחקה של קבוצתו וזה אכן עבד לו כאשר המשחק של אכסאל השתפר בצורה משמעותית. בדקה ה-64' הגיע שער השוויון של אכסאל מכדור עונשין מ-11 מטרים אותו תרגם אלירן חודדה לשער.

שחקני הפועל אכסאל מול הקהל שהגיע לתמוך

סמיר עיסא מאמן הפועל אכסאל לא הסתפק בשוויון ושלח למגרש את ואיל חרבאווי להופעת בכורה מחודשת לאחר חזרתו לקבוצה כשנכנס במקומו של המגן השמאלי שרון לוי, מה שהסיט את חמד גנאים לעמדת המגן השמאלי. השינויים שערך סמיר עיסא יחד עם החיסרון המספרי של באקה לאחר הרחקתו בצהוב שני של ראמי קייסי בדקה ה-68', השתלמו לו בדקה ה-74' כשבן מלכה כבש את השני לאכסאל בבעיטה ממרכז הרחבה.

לאחר המהפך אכסאל שלטה בנעשה במגרש אך כדור עומק מצוין באחת ההתקפות הבודדות שבאקה הצליחה לייצר הגיע לסארי חאג' יחיא שנכנס כמחליף, לא התבלבל מול השוער אוהד דוד ושלח כדור חזק לרשת שקבע שוויון 2-2 ארבע דקות לסיום. בתוספת הזמן הדרמטית בת ארבע הדקות ניסו שחקני אכסאל לצאת עם מלוא שלוש הנקודות אך בעיטות של בוארון ואברג'יל אחת אחרי השנייה פגשו את קורת שערו של אסיל עוויסאת שמנעה מהם את שער הניצחון. 2-2 בסיומו של משחק עשיר באירועים.

עוד במהלך המשחק ולאחר השער השני שנכבש לבאקה נרשמה תקרית בין שחקני אכסאל כאשר החלוץ מועמר קראקרה והקשר עומר בוארון רבו ביניהם ונצפו חילופי דחיפות בין השניים. בקבוצה אמרו: "זה קורה מלחץ של משחק, הכל בסדר ביניהם". המגן השמאלי החדש שמעון הרוש אינו כשיר וצפוי להיכנס לסגל הקבוצה החל מהשבוע הבא.

לחץ של משחק. מועמר קראקרה

צילום: נזיה סולטאן

#הפועלבאקהאלגארבייה

כתבות נוספות