תיקו ללא שערים בין טירה לשפרעם, בילאל סבע לא הגיע למשחק

תיקו ללא שערים בין מ.ס טירה להפועל שפרעם: אבו רקייק המורחק עמד מחוץ למגרש, בילאל סבע לא הגיע למשחק. טירה רושמת משחק שלישי ברציפות אותו מסיימת בתיקו 0-0.

מ.ס טירה אירחה היום(שישי) במגרשה הביתי את הפועל שפרעם אשר מצבה עמד בסימן שאלה גדול בשבועות האחרונים. טירה הייתה הפייבוריטית לקחת את המשחק לאור המהפך והשיפור שעשתה בסגל שלה ולעומת המצב בו נמצאת שפרעם הכולל בקשות שחרורים רבות, אי הגעה למשחק ליגה, מחסור באימונים ועוד רבים אך בפועל על כר הדשא קיבלנו תיקו מאופס וחלוקת נקודות בין שתיהן.

שחקני טירה ומוחמד סמארה במהלך המשחק

בסך הכל המשחק ברובו לא סיפק הרבה מצבים הקרובים לכיבוש שערים מצד שתי הקבוצות. במחצית הראשונה הייתה זו מ.ס טירה שהייתה דומיננטית יותר ואילו מיכאל קירטבה היה מנצל את אחת ההזדמנויות מבין המעטות שהיו לקבוצה, אולי הייתה מצליחה לעלות ליתרון אך זה לא קרה. במחצית השנייה שפרעם הייתה יריבה חזקה יותר ורשמה גם היא החמצה גדולה ובסופו של דבר המשחק הסתיים בתיקו ללא שערים.

אחת המסקנות שהפיקו בטירה לאור תוצאת המשחק הזה שהוא בעצם התיקו המאופס השלישי ברציפות אותו רושמת, הוא המחסור בחלק הקדמי ונראה שהקבוצה נדרשת בחיזוק שיביא לה את המספרים שהיא כל כך רוצה לראות. יש לציין כי מתחילת העונה הקבוצה לא הצליחה לנצח באף משחק ביתי, אירוע שלא קרה במשך שנים רבות במועדון.

שחקני טירה ושפרעם

מנגד, בצדה של שפרעם לאחר השבועות האחרונים בהם לא הופיעה למשחק מול הפועל רובי שפירא ושחקנים בכירים בסגל שלה ביקשו את שחרורם, הקבוצה הופיעה למשחק ושוב הוכיחה כמה פוטנציאל יש לה. האירוע המעניין מצד שפרעם הוא אי נוכחותו של בילאל סבע שכזכור ביקש לפני מספר שבועות להשתחרר אך מאז שיחק במשחק הגביע וכבש רביעייה. אם כך, בימים האחרונים שוב ביקש בילאל את שחרורו לקבוצת עראבה בליגה ב' ומסתמן שדרכו החוצה נסללת לאחר שלא הגיע למשחק בהחלטתו.

אברהים אבו רקייק מאמן הפועל שפרעם אמר: "זה המשחק השני שאני מורחק בו אבל לשמחתי יש את חליל שאיתי לאורך שנים ועשה עבודה יוצאת מן הכלל. אין מילים להגיד על השחקנים שלנו שעשו עבודה מצוינת הגיע לנו לנצח וגם תיקו פה במשחק על שש נקודות הוא חשוב בשבילנו ונצא לדרך חדשה. מי שרואה אותנו כל משחק יודע שלא מגיע לנו ואין סיכוי שנרד ליגה".

אבו רקייק המורחק מעבר לגדר

בנוגע לבילאל סבע: "בילאל לא הגיע כי היו בעיות ויש קבוצה שהביעה בו עניין ופנתה אלינו. אנחנו בשלב הזה לא משחררים אותו. הוא כן יועמד לועדת משמעת, אני באופן אישי מאוד אוהב אותו והוא כן יחזור. לא קרה כלום, הוא לא הגיע היום כי היו לו בעיות אבל אני רוצה שהוא יחזור אבל אם לא ירצה לשחק פה לא נחזיק אותו בכוח והקבוצה שרוצה אותו תצטרך לפנות ליו"ר הפועל שפרעם, אם יגיעו להבנות כספיות הוא יעזוב ואם לא הוא יישאר בשפרעם".

סאמח סרחאן שחקן הפועל שפרעם אמר בסיום: "התיקו מספק אותנו, כל נקודה שאנחנו אוספים חשובה להמשך הדרך. היינו במצב קשה והתחלנו לצאת ממנו. אנחנו לא מתאנים מספיק טוב ואין לנו הרבה שחקנים אז התוצאה הזו טובה לנו".

סאמח סרחאן

אדם סולטאן שחקן מ.ס טירה אמר בסיום: "ההרגשה לא טובה, היינו צריכים ניצחון כדי להיצמד לקבוצות שנמצאות מעט מעלינו. זה לא קרה היום וזה חוסר מזל, אם היינו כובשים שער אחד כבר הכל היה נפתח. היה משחק טוב והלך טוב אבל פשוט לא היו שערים".

#הפועלשפרעם #מסטירה

כתבות נוספות