נוק-אאוט: 0-3 גדול לדבורייה על בני פרדיס

ניצחון בכורה בליגה 3-0 לחנא פרהוד ודבורייה מול בני פרדיס: אבי מלכה כבש את השניים הראשונים, חמאדה ג'בארין השלים את השלישי במבצע אישי מרשים.

תקראו לו איך שאתם רוצים: משחק צמרת, משחק עונה או צומת דרכים. אבל בסופו של דבר זה משחק על שלוש נקודות בין דבורייה ובני פרדיס אשר מולה היה משחקו הרשמי הראשון במסגרת הליגה של מאמן דבוריה חנא פרהוד שמונה לתפקיד לאחר התפטרותו מכפר קרע. בנוסף לפרהוד, הייתה זו הופעת הבכורה של כמה שחקנים חדשים ביניהם חמאדה ג'בארין שנתן הצגה פנטסטית וכבש שער נהדר. גם מוחמד חג'יר ערך את ההופעה הראשונה שלו וזכה למחמאות מהקהל ומאנשי הקבוצה.

הקהל של דבורייה חוגג

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

המשחק התנהל ברמה גבוהה ולמועדון ספורט דבוריה היה חשוב לנצח ולצמק את הפער מהמוליכה זלפה כדי לתפוס מקום במאבקי הצמרת. מנגד, בני פרדיס פספסה היום הזדמנות ענקית להיצמד לזלפה שתשחק מחר נגד מכבי אכסאל ואם הייתה מצליחה לצאת מהמשחק כשידה על העליונה לבטח זה היה מוסיף לחץ רב לחבורתו של חנא פרהוד.

הרבה ביקורת נשמעה כלפי הנהלת של דבוריה בקיץ האחרון על החתמתו של החלוץ אבי מלכה, אך השחקן ענה היום על המגרש והראה להרבה מבקרים מה הוא שווה ואיזה כשרון טמון בו. מלכה הוא אחד החלוצים הטובים בליגה והגמול שמקבלת ממנו ההנהלה תמורת השכר הגבוה שלו הוא כיבוש השערים. המכונה הזאת סיפקה היום שני שערים כאשר אחד נכבש בפנדל כבר בדקות הראשונות והשני הגיע במחצית השנייה.

פורע שטרות. אבי מלכה

צילום: איהם אנוואר ג'בארין

המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 1-0 לדבורייה מהפנדל שכבש מלכה, ובמחצית השנייה קיבלנו מצדה שני שערים נוספים כאשר קבוצתו של חנא פרהוד הגיעה לשני מצבים מסוכנים שהשתלמו לה לשערי ניצחון. השער השני נכבש גם הוא מרגלי אבי מלכה לאחר מבצע נהדר ואת הקינוח נתן חמאדה ג'בארין שכבש את שער השלישי הנהדר עם מבצע אישי מרשים שהתחיל מחצי המגרש והסתיים בפצצה לחיבורים שאף שוער לא יכול היה לעצור.

מבצע אישי נפלא. חמאדה ג'בארין

צילום: איהם אנור ג'בארין

קרוב ל- 600 אוהדים הגיעו לראות את המשחק והקהל של המנצחת לא הפסיק לעודד, ציון לשבח מגיע לקהל שעודד לאורך כל המשחק ועם שריקת הסיום שמחה אדירה פרצה על כר הדשא ואת מלוא המחמאות קיבל חנא פרהוד שהכין את הקבוצה בצורה מצוינת והצליח לנצח. בצד השני ולמרות התבוסה, פרדיס היא לא קבוצה חלשה. נהפוך הוא, הקבוצה שיחקה טוב אבל דבוריה הייתה טובה יותר בזכות העמידה הנכונה על המגרש. פרדיס חוזרת הביתה מאוכזבת, ובקבוצה צריכים להרים את הראש כי הליגה עוד אורכה.

למרות הניצחון הגדול, דבוריה מתכננת להתחזק בשני שחקנים נוספים כאשר צ'וקול ואיתן יואש מועמדים להגיע לקבוצה, שאמורה לשחרר כמה שחקנים עוד השבוע.

צפו בפנדל שכבש אבי מלכה

שחקני דבורייה חוגגים

צילום: איהם אנור ג'בארין

שחקני דבורייה מרימים את אבי מלכה במהלך החגיגות

צילום: איהם אנור ג'בארין

#דבורייה

כתבות נוספות