הפסד ביתי צורב לאחי 0-3 בדרבי מול נצרת עלית

קבוצתו של אדהם האדיה רשמה הפסד שני ברציפות ואיבדה את המקום השני להפועל תל אביב.

לאחר ההפסד ברמת השרון במחזור הקודם, קיוו באחי נצרת לחזור מהפגרה עם אנרגיות חדשות ולחזור למסלול הניצחונות. הקבוצה מהמקום השני ערב המחזור אירחה את שכנתה הפועל נצרת עלית בתקווה להשיג את שלוש הנקודות, אבל תקוות לחוד ומציאות לחוד: שלוש דקות בלבד מפתיחת המשחק אחי ספגה את השער הראשון אחרי בעיטה חזקה מחוץ לרחבה של ליעד אלמליח.

הגנת אחי נצרת לא הספיקה לצאת מההלם וכבר ספגה את השני בדקה השביעית מרגלי אחמד קסום שבעט כדור שטוח מחוץ לרחבה לצד הימני של גד עמוס וקבע 2-0. אחי ניסתה לצאת מההלם ולהשתלט על אמצע המגרש על ידי משחק אגרסיבי של שחקניה, דבר שגרם לאמג'ד סלימאן לספוג כרטיס צהוב בשלב מוקדם מאוד במשחק (דקה 11).

עם חלוף הדקות אחי השתלטה על מרכז המגרש וניסתה לייצר הזדמנויות אך לא הצליחה להגיע למצבי כיבוש ממשיים.

תקרית מכוערת נרשמה לקראת סיום המחצית הראשונה כאשר מאמנה של האורחת ירון הוכנבוים, רץ בהפגניות למקום בו בוצעה עבירה על אמג'ד סלימאן והורחק על ידי השופט ליציע. הקהל של אחי נצרת ראה בהתנהגותו של הוכנבוים התגרות והתחיל להשליך לעברו חפצים.

שחקני שתי הקבוצות במהלך המשחק

המחצית השניה התחילה בצורה דומה לסיומה של הראשונה כשאחי מנסה לחזור למשחק. בדקה 55 ערך אדהם האדיה חילוף ראשון בקבוצתו כשהוציא את הקשר אכרם שריח והכניס את מוראד אבו ענזה במקומו ובכך אחי הפכה לשחק במערך התקפי יותר עם שני חלוצים ושני שחקני קישור במרכז. המשחק התנהל ברובו בחצי המגרש של נצרת עילית שהתגוננה וניסתה לצאת להתקפות מתפרצות.

הלחץ שהפעילה אחי כמעט הביא לה את השער המצמק בדקה 71 כאשר עלאא בכר פרץ מצד שמאל, עבר שלושה שחקנים ומתוך הרחבה בעט לעבר הפינה הימנית אך הכדור פגע בשחקני ההגנה של נצרת עילית ושינה כיוון, השוער אבי איבגי הדף את הכדור ונפגע תוך כדי המהלך והמשחק הופסק לכמה דקות בכדי לטפל בשוער הפצוע של נצרת עלית.

אחי המשיכה לנסות לחזור למשחק והגיעה לשתי הזדמנויות שהוחמצו ובדקה ה 82 הסיפור נגמר עבורה סופית כשנצרת עלית כבשה את השלישי מראשו של הבלם יהונתן בריקמן שנגח כדור חופשי שהוגבה לרחבתה של אחי לפינה הנגדית של עמוס וקבע 3-0 לאורחת, תוצאה שנשמרה עד לסיום.

תבוסה קשה בדרבי לאחי נצרת, הפסד שני ברציפות וירידה למקום השלישי בטבלה והרבה חומר למחשבה למאמן ולשחקנים לקראת המשך הליגה.

עבודה קשה מצפה לו לקראת המשך הליגה. אדהם האדיה


כתבות נוספות