אחי נצרת מארחת את נצרת עלית לדרבי מותח: "נגיע מוכנים כדי להשיג ניצחון מול הקהל הביתי"

אחי נוצרת תארח היום את נצרת עלית בשעה 15:00 לדרבי מסקרן. האדיה: "למרות חסרונם של ספואן חילו ומואמן סאלח, נדע לבוא מוכנים למשחק כדי להשיג ניצחון מול הקהל הביתי שלנו".

 

הליגה הלאומית חוזרת לעניינים בתום פגרה של כשלושה שבועות ומבחינתה של אחי נצרת היא חוזרת ישירות למשחק סופר מעניין בו תארח לדרבי את שכנתה הפועל נצרת עילית. כפי שאומרים לדרבי יש חוקים משלו וגם במקרה הזה למשחק יש נתוני רקע מאוד חשובים כאשר המארחת אחי נצרת מגיעה מהמקום השני, לאחר הפסד כואב רגע לפני היציאה לפגרה נגד רמת השרון והיא חייבת ניצחון כדי לשמור על מקומה בצמרת. 

 

באחי נצרת ניצלו את הפגרה היטב ודאגו לקיים שני משחקי אימון כאשר אחד מהם התקיים בצפון הרחוק במסגרת מחנה אימונים בכפר בוקעתא שנעשה בכדי לשמור על הקו החברתי והאווירה המשפחתית שמאפיינת את חדר ההלבשה של אחי עד היום ואילו המשחק הראשון נערך נגד הפועל רובי שפירא מוליכת טבלת ליגה א' צפון. 

 מוכנים לדרבי

צילום: נזיה סולטאן


אחי סיימה את שני המשחקים ללא נצחונות כאשר בראשון הפסידה 1-0 לקבוצה מליגה א' ואילו את המשחק במחנה האימונים סיימה בתיקו 1-1 מול הקבוצה מליגה ב', אך בקבוצה הגדירו אותם כניסוי כלים קלאסי לשחקנים ובעיקר לצעירים מביניהם שלא מרבים לקבל דקות בליגה, כמו כן היו אלו דקות משחק חשובות עבור חלוץ הקבוצה מייקל סייטון שהגיע רק בחודש אוקטובר ולא שותף במחנה האימונים ובהכנות המלאות של הקבוצה שנערכו טרום פתיחת העונה.

 

מצד סגל אחי, היא תחסר שלושה שחקנים היום כאשר עוביידה אבו רביע ימשיך להיעדר בשל החלמתו מהניתוח שעבר ומצטרף אליו מואמן סאלח שסובל מפציעה, כמו כן ספואן חילו ייעדר גם הוא בשל צבירת כרטיסים צהובים.  חסרונו של חילו עשוי להעניק לאכרם שריח הבלם הזדמנות להמשיך שבוע נוסף בהרכב כדי להשלים את שלישיית הקישור בכיכובם של חסן אבו זייד והקפטן אמגד סולימאן. 

 

אמיל נינו הבלם שחוזר מפציעה יחזור להרכב הפותח במקומו של אכרם שיוסט לעמדה קדמית יותר וישתף פעולה עם הבלם השלישי פטי אשר תפקדו יחד כצמד בלמים מוצלח לפני פציעתו של הראשון. נאאל חוטאבא ואחמד שעבאן ימשיכו להשלים את החולייה האחורית.

מאמין שיחזרו למסלול הניצחונות. האדיה

צילום: נזיה סולטאן


באגפים צפוי אדהם האדיה להמשיך עם אבו ענזה מימין ואבו עלי משמאל ובחוד חמודי חטיב מלך שערי הקבוצה אשר במאזנו חמישה כיבושים והוא שואף לתת עוד תצוגה טובה שתזכיר מעט מהשלישייה המרשימה שלו נגד הפועל מרמורק מלפני כחודש. 
 

באחי מאוד מרוצים מהדרך שעשו בהכנות לקראת המשחק ובפגרת המשחקים כלל ולמרות שיצאו לפגרה קצת מאוכזבים מההפסד שספגו ברמת השרון, בקוצה מספרים כי הפגרה עשתה להם רק טוב, הרגיעה את המערכת שעברה חודש עמוס גם בליגה וגם בגביע הטוטו שהסתיים בחצי הגמר. כרגע באחי מקווים שהשקט שנוצר בפגרה והאווירה החברתית שנוצרה תיתן להם כוחות חדשים להמשך הדרך עד ינואר, שמאמינים שעד שם יביא וחיזוק טוב בשתי עמדות ולהעמיק את הסגל כדי להמשיך ולהתברג בצמרת העליונה בדרך לליגת העל. 

 

אדהם האדיה מאמן אחי נצרת התייחס לפגרה ולמשחק הדרבי הקרוב כשציין: "כל משחק חשוב עד שסיום העונה כדי להשיג את המטרה הסופית. למשחק הזה יש חשיבות רבה עוד יותר , גם מהיותו משחק דרבי ולדרבי חוקים משלו. המשחק חשוב לנו גם כדי להשכיח את ההפסד האחרון ולהמשיך להתברג בצמרת העליונה , חשוב מאוד שלא נשכח שאחי עד כאן עשתה עבודה מבורכת. הליגה הלאומית לא קלה, מאוד תחרותית ואנו נעשה את המשימה על הצד הטוב ביותר".


עוד הוסיף האדיה: "רואים שבמשחקים האחרונים במיוחד נגד רמת השרון אנחנו מחזיקים בכדור ברוב שלבי המשחק ואף מאיימים.  לפעמים נותנים ארבעה שערים ולפעמים אחד . אני מאמין בסגל השחקנים ומאמין שיובילו אותנו להישגיות".

 

על הדרבי שמצפה להם היום הוסיף: "למרות חסרונם של ספואן חילו ומואמן סאלח, נדע לבוא מוכנים למשחק ולהשיג את הניצחון, במיוחד מול הקהל הביתי שלנו". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload