על אף הקשיים: מכבי דליה צפויה לשחק מול הרצליה ביום שני

המשחק בין מכבי דליה להפועל הרצליה נדחה וצפוי להתקיים ביום שני לאחר שמכבי דליה לא מצאה מגרש לארח בשישי הקרוב. הנהלת מכבי דליה: "יהיה לנו סגל מלא למשחק הקרוב, יש הנהלה חדשה והקבוצה תצא לדרך חדשה".

בימים האחרונים השקיעה מכבי דליה מאמצים רבים לחיפוש מגרש לאירוח המשחק מול הפועל הרצליה לאחר שמגרשה הביתי עדיין נמצא בשזרוע. רגע לפני שהתקבלה החלטה סופית על ביטול המשחק, במכבי דליה יחד עם ההתאחדות לכדורגל הצליחו להגיע לפתרון והמשחק צפוי להתקיים ביום שני הקרוב.

נג'אח חלבי מנהל קבוצת מכבי דליה אמר ליאללה ספורט: "עשינו את כל המאמצים יחד עם ההתאחדות למציאת מגרש לאירוח המשחק ביום שיתאים גם להרצליה ומאוד התקשינו עד שהמשחק היה על סף ביטול אך בסופו של דבר לאחר שנודע גם להרצליה שנקבל מכתב מההתאחדות שמכירים במאמצים שעשינו ולא מתנגדים למשחק חוזר, הגענו להסכמה על כך שהמשחק יתקיים ביום שני. אנחנו בודקים כרגע אפשרות שיתקיים באכסאל אבל זה לא סופי, בכל מקרה המשחק יתקיים".

באיזה הרכב יעלו מול הרצליה? שחקני מכבי דליה

צילום: נזיה סולטאן

מכבי דליה תצליח להעמיד סגל מלא למשחק לאור המצב וכמות השחרורים?

"שחררנו לא מעט שחקנים וישבנו עם כל שחקן ושחקן על סיכום בנושא הכספי, עוד הערב יצטרפו לקבוצה שחקני נוער חדשים השייכים לקבוצות ליגת העל שירכיבו את רוב הסגל. יצטרף אלינו גם פהמי חלבי ששיחק בהפועל רובי שפירא ואנחנו עושים מאמצים רבים להשאיר את חסיב אבו רוקון".

ומי יאמן את הקבוצה לאחר התפטרותו של מאהר חסון?

"היום נשב עם שני מועמדים ונגיע לסיכום עם אחד מהם, הקבוצה תצליח לצאת לדרך חדשה". כאמור בשעה זו מינתה הקבוצה את המאמן אילן אטלי לתפקיד לאחר שבחנה מספר מועמדים ביניהם יוסי עמר ואלברט סולומונוב.

בעניין הכלכלי, לקבוצה יש חובות רבים, איך תצליחו לצאת לדרך חדשה במצב כזה?

"השחרורים של המשתכרים הגבוהים בקבוצה תרמו הרבה, כעת נשאר לנו גם להגיע לסיכום עם חברת האבטחה בנוגע לנושא הכלכלי ואנחנו נצליח לצאת לדרך שאנחנו רוצים. אני מבטיח לכולם שמכבי דליה תישאר בליגה, השחקנים הצעירים לא פחות מוכשרים מהבוגרים".

#מכבידלייתאלכרמל #הפועלהרצליה #ראשי

כתבות נוספות