בדבורייה מתוחים לקראת הגרלת הגביע מחר: "אם נקבל את הפועל תל אביב יהיה יום חג בכפר"

מתח רב וציפייה גדולה בדבורייה לקראת הגרלת משחקי הגביע שתתקיים מחר בשעה 16:30: "אם נקבל את הפועל תל אביב יהיה יום חג פה, כל הכפר בטירוף".

הימים האחרונים בכפר דבורייה לא שקטים אך מדובר בחוסר שקט חיובי ולא רק בגלל המהפכה שעשתה הקבוצה בראשות חנא פרהוד, אלא בגלל מה שמצפה לה מחר והוא הגרלת משחקי גביע המדינה(סיבוב ז') כאשר דבורייה נמצאת בין 32 הקבוצות שיוגרלו מחר ובפניה עומדת האפשרות לקבל יריבה מליגה ג'(מוסמוס), ליגה ב', ליגה א' והליגה הלאומית.

בקבוצה ובקרב הקהל המקומי לא מסתירים את הציפייה לקבל קבוצת ליגה לאומית ומכאן המתח הרב לקראת ההגרלה מחר שמעסיק את כל קהל הקבוצה בכפר. פאדי סכניני מנהל הקבוצה אמר בנושא זה ליאללה ספורט: "כל הכפר בטירוף. הבעלים אחמד מסאלחה התקשר אליי הבוקר ואמר לי 'אם תקבל את הפועל תל אביב מבטיח לך שבזמן המשחק כל בתי הספר סגורים וכל הכפר יהיה במגרש, יהיה יום חג בדבורייה"

פאדי סכניני ואחמד מסאלחה. מצפים להגרלה מחר

ומה ההרגשה שלך, את מי אתם הולכים לפגוש?

"אני מרגיש שמחר נקבל את הפועל תל אביב, מאז שעלינו שלב יש לי תחושת בטן ובדרך כלל התחושות שלי צודקות".

ומה השחקנים חושבים?

"השחקנים ואנחנו נצפה יחד מחר בהגרלה כולם ביחד לפני האימון, דחינו את האימון לחמש וחצי במיוחד כדי שנראה את זה כולם יחד".

כזכור, בעונה שעברה זכור לנו משחק מעניין במיוחד במסגרת גביע המדינה בין קבוצה מהליגות הנמוכות לקבוצה מהליגה הבכירה כשהפועל אכסאל מליגה א' צפון פגשה את מ.ס אשדוד מליגת העל ואגב, חלוץ הפועל אכסאל דאז אבי מלכה הוא כיום חלוץ דבוריה.

יפגוש שוב קבוצה בכירה? אבי מלכה

צילום: ודיע ג'בארין

וקצת מחוץ למסגרת גביע המדינה, איך עברה הפגרה ואיך ההתרשמות מחנא והשחקנים החדשים?

"חנא עושה עבודה מצוינת עד עכשיו, הוא חי את הקבוצה וכל הזמן עובד 24 שעות סביב הקבוצה. בנוגע לשחקנים, הם מצוינים ומרשימים באימונים. על הנייר סגל של צמרת ליגה א' ועכשיו רק נחכה למשחק הקרוב ובעזרת השם נביא תוצאה טובה".

כאמור דבורייה תפגוש במשחק הקרוב את בני פרדיס. אגב, משחקו האחרון של חנא פרהוד כמאמן כפר קרע היה מול אותה פרדיס שאז ניצחה את קבוצתו והוא לבטח ישמח לעשות חוויה אישית מתקנת, אך מה שבטוח הוא שצפוי לו קרב לא פשוט מול הקבוצה מהמקום השלישי ועל סמך הפרש הנקודה הבודדה ביניהן ניצחון יגרום לכך שדבוריה תעבור את פרדיס במיקום הטבלה שיתברר סופית בתום המחזור.

מבחינת סגל הקבוצה, כזכור בשבועות האחרונים הצטרפו באופן רשמי אייל ברזני, מחמד חג'יר, חמאדה ג'בארין, אדיר דיין ועדי אלישע ובקבוצה יתנו לסגל לרוץ כפי שהוא ללא שינויים במשחק הליגה הקרוב, אך לאחריו ישקלו שחרורם של שלושה שחקנים.

יש לו משימה קשה בשישי הקרוב. חנא פרהוד יחד עם הרכש החדש אדיר דיין

רשימת הקבוצות המלאה של המשתתפות מחר בהגרלת גביע המדינה:

ליגת לאומית: בית"ר ת"א/רמלה, בני לוד, הפועל כפ"ס, הפועל רמה"ש, הפועל נצרת עילית, הפועל ת"א, הפועל עפולה, הפועל פ"ת, הפועל קטמון, הפועל ראשל"צ, הפועל ר"ג, אחי נצרת, מכבי הרצליה, הפועל מרמורק, הפועל חדרה, עירוני נשר.

ליגה א': בית"ר כפ"ס, הפועל אכסאל, הפועל שפרעם, נס ציונה, מ.ס. דימונה, הפועל כפר שלם, מ.ס. כפר קאסם , מכבי יפו , הפועל רובי שפירא, הפועל בית שאן , בית"ר נורדיה י-ם.

ליגה ב': הפועל כאוכב, מ.ס. בני ממב"ע הגולן והגליל, אור יהודה, דבורייה.

ליגה ג': הפועל בני מוסמוס.

#דבורייה

כתבות נוספות