שחקני טירה מתכוננים למפגש עם שפרעם בחזרה מהפגרה: "מתייחסים אליה בדיוק כמו אכסאל ואום אל פחם&quo

שחקני מ.ס טירה מתכוננים לחזרה מהפגרה והמשחק מול שפרעם. אדם סולטאן: "מתייחסים לשפרעם בדיוק כמו רובי שפירא ואום אל פחם. אבו רקייק? מאמין שהוא יוציא את שפרעם מהמצב שלה, אבל לא נגדנו".

בעוד מספר ימים תחזור ליגה א' צפון למשחק לאחר פגרה לא קצרה. במהלך כל תקופת הפגרה רוב קבוצות הליגה עברו שינויים רבים אך מי שדווקא לא עשתה שינויים ושמרה על שגרה אימונים רגילה היא מ.ס טירה. קבוצתו של מוחמד סמארה יצאה לפגרה לאחר שני משחקים שהסתיימו בתיקו מאופס מול אום אל פחם והפועל רובי שפירא שאמנם אלו תוצאות לא מאכזבות עבורה, אך היא מלאה תשוקה לחזור לשחק ולקחת סוף כל סוף שלוש נקודות יקרות שיצמצמו את הפער בינה ובין שפרעם כאשר שתיהן נמצאות מתחת לקו האדום.

אחד מהשחקנים המשמעותיים והבולטים בקבוצה, אדם סולטאן, סיפר ליאללה ספורט על תקופת הפגרה של הקבוצה: "במשך כל הפגרה היו לנו בסך הכל כיומיים חופש אחרי המשחק האחרון מול אום אל פחם ומאז התאמנו רגיל. השבוע היו לנו ארבעה אימונים ואפילו התאמנו יותר חזק כדי לשמור על כושר, אנחנו יודעים שאנחנו במקום האחרון וצריכים להשקיע יותר מכולם. אנחנו בטוחים שהמיקום הזה הוא לא בשבילנו ושואפים לעלות מעלה בטבלה, עבדנו קשה בשביל זה".

רוצים לחגוג ניצחון בשישי הקרוב. שחקני טירה

צילום: נזיה סולטאן

על התחושות בקבוצה וברמה האישית אמר סולטאן: "אני מאמין בסגל שלנו ויש אצלנו אווירה טובה, אנחנו מחוברים מאוד אחד לשני, כולם עם ניסיון ובאים לעבוד קשה. מבחינה אישית , אני עדיין צריך לעלות עוד ועוד ולהמשיך להשקיע אבל מה שבטוח אני לא מוריד את הרגל מהדוושה".

ביום שישי הקרוב נגמרת הפגרה באופן רשמי ואתם צפויים לפגוש את שפרעם. איך אתם מתייחסים לכל מה שקורה סביבה?

"אנחנו בכלל לא מזלזלים בה, זה מזכיר לנו את שנה שעברה כשקרה לנו אותו הדבר מול באקה. אמרו לנו 'אין קבוצה ואין שחקנים' וחלק מהשחקנים זלזלו והפסדנו את המשחק. לא חוזרים על אותה טעות פעמיים, המאמן מהבוקר שולח לכולנו הודעות כבר עם השם 'שפרעם'. אנחנו מתייחסים אליהם בדיוק כמו רובי שפירא, אום אל פחם, כפר כנא ואכסאל. בשבילנו הם אותו הדבר".

מהשחקנים המשמעותיים של טירה. אדם סולטאן

צילום: נזיה סולטאן

מאילו שחקנים בשפרעם המאמן הזהיר אתכם?

"אני יכול להגיד באופן אישי שאני מכיר את עבד מורג'אן שיחק איתי בשטחים ואת בילאל סבע שהם מוכשרים מאוד אבל מספיק המאמן שלהם. אבו רקייק הוא כמו אבא בשבילי הוא אימן אותי בחברון, אני מחכה לפגוש אותו ולעקוץ אותו במובן החיובי כמובן אבל לנצח אותו. הוא מאמן ענק ויוציא את הקבוצה מהמצב שלה, אבל לא נגדנו. אנחנו נלחמים על כל נקודה וצריכים את הנקודות יותר מהם, עיר שלמה מחכה ורוצה שהקבוצה תצליח אז לא על חשבוננו".

#מסטירה #ראשי

כתבות נוספות