אחמד סבע על המכתב שנשלח מאיגוד המאמנים: "לא מודאג ממה שקורה. התחלתי את ההכשרה הנדרשת"

אחווה עראבה קיבלה מכתב מאיגוד המאמנים בעניינו של אחמד סבע לפיו אינו מורשה לעמוד על הקווים והקבוצה עלולה לספוג עונש בעקבות זאת. סבע: "לא מודאג ממה שקורה, כבר התחלתי את ההכשרה הנדרשת".

איגוד המאמנים שלח הבוקר מכתב להנהלת עראבה בעניינו של אחמד סבע. במכתב נאמר שעל הנהלת הקבוצה לידע את המאמן שאינו יכול לעמוד על הקווים מכיוון שאין לו תעודת מאמן ואם אכן יעמוד הקבוצה עלולה לספוג עונש.

עם קבלת הפקס והמכתב שוחחנו היום עם חבר ההנהלה סמיר בדארנה שאמר: "קיבלנו את המכתב וזה בטיפול. אנחנו לא מודאגים ולא נהיה מודאגים, נפתור את הנושא הערב ואחמד סבע נשאר בקבוצה". ובכן, סבע שאינו מחזיק בתעודת מאמן לא יכול לעמוד על הקווים אולם בהנהלה ימנו עוזר מאמן שמחזיק בתעודת מאמן ויהיה לצידו של סבע. אחד השמות שהוזכרו כמועמד הוא אמל סואעד עמו כבר נפגשו בהנהלה והגיעו לסיכום בנושא.

אחמד סבע

צילום: ודיע ג'בארין

אחמד סבע אמר ליאללה ספורט על הפרשה: "אני כבר התחלתי לעשות את קורס המאמנים, בקרוב תהיה לי התעודה הנדרשת. כרגע אני לא מודאג ממה שקורה ויחד אני ואמל סועאד נשתף פעולה בקבוצה".

כמו כן עראבה עדיין מחפשת חיזוק כאשר ההנהלה נתנה יד למאמן להביא שחקנים שהוא בוחר וכבר בתום האימון ישבו עם מספר שחקנים המועמדים לחזק את הקבוצה.

#אחמדסבעמאמן

כתבות נוספות