תיקו 1-1 בין אחי נצרת לבני ממב"ע במשחק אימון

לא קל מול הנמוכות: תיקו 1-1 בין אחי נצרת לבני ממב"ע מליגה ב' במשחק אימון.

במסגרת מחנה האימונים אליו הגיעה אחי נצרת לכפר בוקעתא שברמת הגולן, התארחו הירוקים של אדהם האדיה אתמול(שישי) באצטדיון המקומי למשחק אימון מול קבוצת בני ממב״ע הגולן המשחקת בליגה ב'. לעיני אוהדים מקומיים רבים שהגיעו לצפות בקבוצתם מארחת את קבוצת הצמרת של הליגה הלאומית, נפתח המשחק באווירה חגיגית ומהנה. אחי נצרת שלטה בעניינים לכל אורך המשחק והחזיקה בכדור בצורה טוטאלית אך לא הצליחה להגיע להזדמנויות ממשיות לכיבוש וזאת מפני שהאדומים של הגולן עמדו נכון על המגרש והפגינו משחק טקטי מעולה המתבסס על הגנה מאורגנת וניסיון לצאת למתפרצות בעזרתן יעברו את ההגנה של אחי.

לאחר מחצית ראשונה רגועה, בני הגולן הצליחה לעלות ליתרון כאשר בדקה ה-55׳ של המחצית השנייה אחר התקפת מעבר נפלאה, הכדור הגיעה לג׳ואד אבו סאלח שמסר כדור רוחב לעברו של החלוץ נאג׳י אבו ג׳בל שקבע 0-1 למארחים. השער הטריף את אחי נצרת והיא הגבירה את הלחץ על היריבה שהניב שער בדקה ה-76׳ כשאחי קיבלה כדור חופשי שהוגבה לתוך הרחבה והגיע לאיאד חוטבא שדחק את הכדור בנגיעה אחת לרשת והשווה את התוצאה שנשמרה עד לסיום.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

אמנם מדובר במשחק אימון והיריבה מהלאומית הגדירה אותו ניסוי כלים בלבד, אך בכל זאת לאחר ההפסד להפועל רובי שפירא חיפה, התיקו מול הקבוצה מליגה ב' כלל לא מספק אמנם באחי נצרת מתרכזים כעת במשחק הליגה הקרוב מול נצרת עלית שמצפה לה לאחר החזרה מהפגרה ושם לבטח לא יתקבלו תיקו או הפסד.

מאמן בני ממב״ע, וג׳די אלקיש, נראה שמח לאחר סיום המשחק ומסר ליאללה ספורט: ״למרות שזה משחק אימון, זה לא קל להשיג תיקו מול קבוצה גדולה מצמרת הליגה הלאומית. אני שמח וגאה בשחקנים שלי שהפגינו יכולת טקטית מעולה. זה היה כבוד גדול לארח את החברים היקרים מנצרת ואת הקבוצה בעלת ההישגים ההיסטוריים בכדורגל שלנו, התרגשנו מאוד ומקווים שאחי נצרת יתארחו אצלנו בכל שנה״.

#אחינצרת

כתבות נוספות