מכבי דליה: השחקנים מבקשים את שחרורם אחד אחרי השני, ההנהלה מנסה בכל מחיר להשאירם

אבדה נוספת למכבי דליה: חסיב אבו רוקון מצטרף לרשימת מבקשי השחרור והחליט לעזוב. לא ברור באיזה הרכב הקבוצה תצליח לעלות לשחק בתום הפגרה.

המצב במכבי דליה ממשיך להתדרדר. כזכור, שחקני הקבוצה הציבו להנהלה לאחר עזיבתו של סאלח נסראלדין אולטימטום לקבלת תשובות ומענה אלא שאם לא יקבלו אותו יעזבו באופן מיידי ואכן כך המצב. ראשונים להגיש את בקשות שחרורם כפי שפורסם לראשונה באתר יאללה ספורט הם השוער מוחמד שבאט והבלם בוטרוס עתמה וביממה האחרונה נוספו אליהם גם הקפטן ענאן נסראלדין, שגיא סבג, רוקן והבה וכעת חסיב אבו רוקון.

מבקשים את שחרורם אחד אחרי השני. שחקני דליה

צילום: נזיה סולטאן

מבין הדברים שאמרו שחקני הקבוצה שביקשו לעזוב: "לא יכולים לסבול יותר את המצב והחלטנו לשים לו סוף ולמצוא מקום מסודר. לגבי מאהר? לא יודעים מה קורה איתו, מאז שהתפטר סאלח דיברנו השחקנים רק על העתיד שלנו אבל אנחנו בטוחים שהוא לא ידע לאן הוא מגיע".

הנהלת הקבוצה עוד מנסה לשבת עם שחקני הקבוצה ולהגיע עמם לפתרונות אך נכון לעכשיו הם נחושים בהחלטתם. אחד מהשחקנים הבכירים שקשה להנהלה לשחרר על אף החלטתו לעזוב הוא חסיב אבו רוקון שאמר ליאללה ספורט: "לא רציתי שזה ייגמר כך, השנתיים שלי פה התחילו בגלל הלימודים ואחר כך הסתדר גם שנה שנייה כשעיקר ההישארות שלי היה בגלל אלי מזרחי, אפשר להגיד שהחתימה שלי בשנה השנייה רובה של אלי כי הוא נשאר בדליה. השנה הזו גם נתתי הזדמנות חודש ראשון, חודשיים אבל אי אפשר לחכות יותר. מתחילת השנה לא קיבלנו משכורת אחת".

חסיב אבו רוקון. יעבור ליעד חדש

סימן שאלה גדול עומד סביב מכבי דליה כשהשאלה המרכזית היא איך תצליח לגשת למשחקה הראשון לאחר הפגרה ללא קבוצת השחקנים הבכירים שהודיעו על עזיבתם. בדליה צריכים לחשוב על פתרון יצירתי שיציל את המצב אחרת תוך ימים ספורים הסגל ילך ויצטמצם מהנהלת הקבוצה, מאמן ועד אחרון השחקנים אשר כל אחד מהם שוקל היטב את המשך דרכו בקבוצה.

עבור מכבי דליה עומדים שני פתרונות בלבד על הפרק - גיוס תורם כספים שיאזן את חובות הקבוצה או חידוש משא ומתן לטובת איחוד עם קבוצת הפועל שנפסל בתחילת העונה הנוכחית, אחרת לא ברור איך הקבוצה תמשיך לשרוד בליגה א'.

#מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות