הנהלת מכבי דליה התכנסה בכדי לדון במצב הקבוצה. שחקני הקבוצה מתוסכלים

ישיבה סוערת התקיימה בהנהלת מכבי דליה בכדי לדון במצב הקבוצה: "נשחרר שחקנים". שחקני הקבוצה: "אנחנו רוצים להשתחרר אך דרשו מאיתנו לוותר על הכסף".

הנהלת מכבי דלית אל כרמל התכנסה אמש(רביעי) בכדי לדון במצב הקבוצה לאחר התפטרותו של היו"ר סאלח נסראלדין כאשר סימן שאלה גדול עוטף את הקבוצה ולא ברור איך יטופל המצב אליו נקלעה ומי מסגל השחקנים ימשיך או יעזוב כשחלק מהשחקנים כבר ביקשו את שחרורם (מוחמד שבאט וענאן נסראלדין) וחלק מהשחקנים הבכירים הציבו להנהלה אולטימטום לטיפול במצב. כמו כן שחקני הקבוצה לא התאמנו מהמשחק האחרון ועד היום ומשכורתם הראשונה לא התקבלה כנדרש.

סיכום הועדה שנשלח על ידי הנהלת מכבי דליה:

"הערב התכנסה הנהלת מכבי דלית אל כרמל לדון במצב הקבוצה והתפטרותו של סאלח נסראלדין מניהול הקבוצה, לאחר ישיבה סוערת אלו ההחלטות שהתקבלו:

1. ההנהלה קיבלה את התפטרותו של סאלח נסראלדין ומודה לו על השנים שנתן למכבי והשקיע בקבוצה ומאחלת לסאלח הצלחה בהמשך דרכו.

2. ביום שני תתכנס הנהלת הקבוצה במטרה להרחבת חברי עמותת הקבוצה ובחירת בעלי תפקידים בעמותה.

3. ההנהלה החליטה על שחרור חלק מהשחקנים ועד יום שבת תיפגש עם כל השחקנים במטרה להגיע לסיכום עם השחקנים על סגירת חשבונות וחשבונות חדשים.

4. ההנהלה תיפגש עם המאמן ביומיים הקרובים ותערוך שינויים בסגל ותיערך להמשך העונה.

5. ההנהלה תבחן גיוס ספונסרים לתמיכה בקבוצה.

6. ההנהלה תבדוק ותבחן גיוס שחקנים שסיימו את גיל הנוער בקבוצות ליגת העל באיזור".

ענאן נסראלדין כבר מחוזר

צילום: נזיה סולטאן

שוער הקבוצה מוחמד שבאט שביקש להשתחרר אמר: "השחקנים כבר ארבעה חודשים לא קיבלו צ'קים וההנהלה כל יום אומרת לנו שתשב ותסדר את הדברים והמאמן אומר לנו שפתאום אין כלום בקבוצה. כל השחקנים כבר עזבו את הקבוצת ווטסאפ שלנו אנחנו אפילו לא מדברים, מי שדרש שחרור ההנהלה אמרה לו שיוותר על הכסף שלו וזה בושה שחלק מהשחקנים פה שלוש שנים וכל שנה אנחנו מכבדים את החוזה שלנו ובאים לאימונים, משאירים את הקבוצה בליגה ופתאום הכל נגמר. אני כבר דרשתי את השחרור שלי ונראה לי שברגע זה כולם יבקשו אותו".

מתוסכל מהמצב. שבאט

צילום: נזיה סולטאן

גם במועצת דלית אל כרמל הגיבו וחשפו את מצבן של הקבוצות מכבי והפועל. ראה כתבה נפרדת:

#מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות