בני סכנין: אבו יונס יקיים שיחה עם השחקנים, אזולאי נפצע באימון

אבו יונס יו"ר איחוד בני סכנין יגיע לאימון ויקיים שיחה עם השחקנים. שלומי אזולאי נפצע באימון ובספק למשחק מול אשקלון לאחר הפגרה.

יושב ראש בני סכנין מוחמד אבו יונס יקיים שיחה ביחד עם הצוות המקצועי והשחקנים כאשר הוא אינו מרוצה ממה שמתרחש בקבוצה. אבו יונס מאוכזב מהתוצאות ומהיכולת ואם הקבוצה לא "תתעורר" הדברים עשויים להסתבך עוד יותר. סכנין לא מתכוונת בפגרה לקיים משחקי אימון, הקבוצה סובלת העונה ממכת פציעות חזקה ובכל שבוע מתווסף לרשימה שחקן או שניים, דבר שפוגע בהכנות לקראת כל משחק כאשר אתמול התווסף לרשימה שלומי אזולאי שנפצע במהלך האימון.

בנוגע לחומרת פציעתו של אזולאי, הוא נפצע במפשעה ונטש את האימון. כמו כן שחקן בספק למשחק נגד אשקלון. אזולאי מצטרף לקפטן חאלד חלאילה שיעבור גם הוא בדיקה וכרגע לא ברור לכמה זמן ייעדר מהמגרשים. אם כך, בצוות המקצועי לא רוצים להעמיס על השחקנים וחושבים שבשלב הזה קיום משחקים מהווה סכנה ויכול לגרום עוד נזקים. בקבוצה לא זכורה מכת פציעות כזו כאשר רוב הפציעות של השחקנים הם במהלך האימון ורובן באיזור המפשעה. בקבוצה מפנים הרבה ביקורות בנושא אך במקביל מחפשים פתרונות כדי לעצור את כמות הפציעות של השחקנים.

נפצע באימון. אזולאי

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

מעמדו של המאמן אינו על הפרק בשלב הזה ובקבוצה מנסים לשמור על שקט ולצאת לדרך חדשה כאשר המשחק הקרוב נגד אשקלון הוא מבחן חשוב לקבוצה ויש מי שהגדיר אותו כצמות דרכים. בקבוצה מייחסים חשיבות רבה למשחק וגורמים במועדון אמרו: "הפסד עלול לסבך אותנו במאבקי התחתית" וזהו משפט מפתח אצל הנהלת הקבוצה.

בהנהלה יקיימו גם שיחות עם חלק מהשחקנים כאשר מי שלא יוכיח את עצמו עד חלון ההעברות עלול למצוא את עצמו מחוץ לקבוצה. אבו יונס אמר שמי לא מתאמץ ומוכיח את עצמו לא ימשיך בקבוצה, כמו כן היושב ראש ישקיף מקרוב על מצב הקבוצה וכבר מתכנן כמה שינויים בינואר.

אבו יונס יחד עם עידן שמש שחוזר להרכב סכנין

בסכנין עדיין ממשיכים לחפש שחקנים זרים כאשר הקבוצה מחפשת פליימייקר וחלוץ מטר, עמדות שחסרות למאמן במערך הקבוצה. אם לא ימצא שחקן זר מתאים, הקבוצה תנסה לצרף את החלוץ מוחמד עואד ממכבי חיפה. עוד בגזרת הישראלים, הקבוצה לא אמרה את המילה האחרונה בעניין גדיר ואם אלונה תסכים לשחרר את השחקן בקבוצה רוצים לצרף אותו. כידוע גדיר נחשב לשחקן מאד מוערך בסכנין והקהל של הקבוצה רוצה לראות אותו חוזר.

#בניסכנין

כתבות נוספות