גמליאל פרץ עשוי להשתחרר מאום אל פחם

הקשר גמליאל פרץ יערוך שיחה עם הנהלת הקבוצה על המשך דרכו. התקיימה פגישה עם החלוץ תימור אביטן על מנת להגיע לסיכום.

גמליאל פרץ שפתח את העונה במדי הפועל באקה אל גרבייה ומשם עבר להפועל אום אל פחם, יערוך מחר פגישה עם הנהלת הקבוצה בסיומה יוכרע האם מקבל את שחרורו. הקשר חתום על ארבעה שערים במהלך שמונת המשחקים שלו באום אל פחם והוא מלך שערי הקבוצה.

בנוגע לחיזוקים, באום אל פחם עדיין מתוכנן להתחזק בבלם בכיר ובחלוץ כאשר אחד מהמועמדים עמו היא נמצאת במשא ומתן הוא החלוץ תימור אביטן שכבר התקיימה עמו פגישה בה הגיעו לסיכום על רוב תנאיו ובימים הקרובים יוכרע האם מצטרף באופן סופי או לא.

אחמד אבו אלעם מנהל הקבוצה אמר ליאללה ספורט: "בהנהלת הקבוצה מנצלים את הפגרה בכדי לעשות סדר בקבוצה. בתקופה האחרונה התחזקנו בכמה שחקנים, אנחנו עוד נתחזק בשחקן או שניים כאשר על הפרק חלוץ ובלם. הקבוצה צפויה גם לשחרר שחקנים בהתאם".

צפוי לעבור ליעד חדש. גמליאל פרץ

צילום: ודיע ג'בארין

עוד הוסיף אבו אלעם על השחרורים שהיו לאחרונה: "המטרה שלנו היא להביא שחקנים שישדרגו את הקבוצה וייקחו אותה מעלה יותר. אני רוצה לחזור הביתה ושיהיה לי שקט בקבוצה. אני חושב שלא שוחררו כל כך הרבה שחקנים עד כה ואם תסתכלו טוב יש לנו 23 שחקנים בסגל".

על מצב הקבוצה: "המצב הכלכלי עד עכשיו הוא טוב מאוד, אני חייב לציין שאפילו המשכורות שולמו לפני המועד ואני מקווה שהדברים ימשיכו כך ונשיג את המטרה שלנו".

קרוב לסיכום, יצטרף או לא? אביטן

צילום: וואסים מוואסי

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות