אחי נצרת תצא למחנה אימון בן יומיים בבוקעתא

אחי נצרת הפסידה להפועל רובי שפירא חיפה במשחק אימון ראשון שערכה מאז חזרתה לאימונים, הקבוצה תצא מחר למחנה אימונים בן יומיים בבוקעתא שם תפגוש את ממב"ע גולן למשחק אימון נוסף.

קבוצתו של אדהם האדיה תצא מחר(חמישי) למחנה אימונים קצר ברמת הגולן במהלכו תקיים גם משחק אימון מול קבוצת ממב"ע גולן מליגה ב'. עוד לפני היציאה למחנה האימונים, אחי ערכה אמש(שלישי) משחק אימון ראשון מול קבוצת הפועל רובי שפירא חיפה מליגה א' צפון וזה היה משחק האימון הראשון שלה מאז שבה לאימונים מחופשת הפגרה.

המשחק בין השתיים התקיים באצטדיון גרין בנצרת עילית והוא היה ניסוי כלים קלאסי למאמן אדהם האדיה. אדהם בחר לתת לכל שחקני הסגל לערוך מחצית שלמה ואפשר לכולם לקבל דקות משחק, המשחק אמנם הסתיים בהפסד לאחי נצרת בתוצאה 1-0 מרגלי יוני אוחיון קפטן הפועל רובי שפירא מוליכת טבלת ליגה א' צפון שהייתה יריבה לא פשוטה, אך באחי היו שבעי רצון והמוטיבציה שהפגינו כל השחקנים, במיוחד אלו שלא הרבו לקבל דקות משחק רבות עד כה.

ערכו ניסוי כלים ראשון ובדרך לניסוי כלים נוסף

צילום: נזיה סולטאן

שוחחנו עם שני שחקני הרכש של הקבוצה חסן אבו זייד ומוראד אבו ענזה בנוגע למשק והשניים אמרו: "היה משחק אימון לגיטימי ללא הרכב מלא, בסך הכל משחק לניסוי כלים וממשחק כזה לומדים ושומרים על כושר משחק. חזרנו מהפגרה והיה לנו חשוב גם לחזור לכושר משחק כמו שצריך, אמנם הפסדנו 1-0 אבל הכי חשוב שכולם שיחקו ונתנו מעצמם כמה שיותר".

בפאן החברתי אחי נצרת מנצלת את הפגרה גם כדי לשמור על אווירת המשפחתיות שבולטת בקרב השחקנים ובחרה לצאת מחר (חמישי) למחנה אימונים בן יומיים בבוקעתא. הקבוצה תצא כמור ביום חמישי בבוקר בשעה 11:00 ובשעות אחר הצהריים של יום המחנה הראשון תערוך אימון בבוקעתא במגרשה של ממב"ע הגולן ולאחר מכן בערב יסעדו השחקנים ארוחת גיבוש יחד עם ההנהלה.

מתכוננים לחזרה מהפגרה

צילום: נזיה סולטאן

יום למחרת (שישי) בשעות הבוקר, הקבוצה תערוך משחק אימון נגד קבוצת ממב"ע הגולן ולאחריו יסתיים המחנה. יוזמת היציאה למחנה האימון הייתה של קבוצת ממב"ע הגולן והנהלתה שהזמינו את קבוצת אחי נצרת למשחק אימון ולהשתמש במגרשם כדי לערוך אימון. בנוגע לשחקני הקבוצה, אחי נצרת תצא למחנה עם סגל מלא.

#אחינצרת

כתבות נוספות