שחקני מכבי דליה להנהלה: "אם לא נקבל תשובות עד הערב אנחנו עוזבים באופן מיידי"

שחקני מכבי דליה להנהלה: "אם לא נקבל תשובות עד הערב אנחנו עוזבים באופן מיידי". ההנהלה בתגובה לחלק מהשחקנים: "תחפשו לכם קבוצות". נעשים מאמצים לטפל במצב, בקבוצה מאמינים ומקווים שיצליחו לטפל בבעיות ומחר מתכוונים להוציא הודעה רשמית בנושא. 

 

יום לא פשוט עבר אמש על שחקני מכבי דלית אל כרמל, ראשית ההפסד לקבוצת ליגה ב' הפועל כאוכב וההדחה מגביע המדינה ולאחר מכן ההודעה המפתיעה של היו"ר סאלח נסראלדין על התפטרותו שהפתיעה את כל הסגל ללא יוצא מן הכלל. הבוקר שחקני הקבוצה היו צריכים לקבל את המשכורת הראשונה שלהם אך צרה נוספת לא איחרה להגיע והמשכורת לא הגיעה כמתוכנן, מה שהביא שחקנים בכירים בקבוצה להוציא הודעה להנהלת הקבוצה לפיה אם לא יקבלו תשובות עד הערב הם יעזבו את הקבוצה באופן מיידי ולא יופיעו לאימונים. מה שכן, התשובה שקיבלו מההנהלה הייתה מפתיעה הרבה יותר.

 שחקני מכבי דליה. רוצים תשובות

צילום: נזיה סולטאן

 

שחקנים בקבוצה סיפרו: "אנחנו מרגישים כבר במשך תקופה שהמצב לא טוב, כולנו מחכים כבר כמה ימים למשכורות הראשונות שלנו וכעת אין לנו למי לפנות. אנחנו רוצים לקבל תשובות, לקבל מענה, אחרת לא נוכל להמשיך בקבוצה. אנחנו בסך הכל רוצים לשחק במקום מסודר".

 

נכון לשעות הבוקר חלק מהשחקנים בקבוצה קיבלו תשובה מההנהלה לפיה: "אתם יכולים לחפש קבוצה, כולכם משוחררים. אנחנו הולכים לפירוק". האם מכבי דליה תצליח להתאושש?

 

גורמים בהנהלה מספרים: "ההודעה הייתה מופנית רק לחלק מהשחקנים, אנחנו לא נפרק קבוצה בגלל התפטרות היו"ר. מחר יהיו תשובות ועד אז לא תצא הודעה רשמית מטעם הקבוצה". כאמור גם אם המצב ישתפר, כבר ביקשו את השחרור השוער מוחמד שבאט והבלם בטרוס עתמה, ואפשרות שגם שחקנים בכירים נוספים ביניהם הקפטן ענאן נסראלדין שכבר מחוזר על ידי מספר קבוצות בליגה יודיעו על עזיבתם. 

 מה יהיה עתידו? ענאן נסראלדין

צילום: נזיה סולטאן

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload