מכבי דליה הודחה מגביע המדינה לאחר הפסד 2-1 לכאוכב

מכבי דליה הודחה ממשחקי גביע המדינה על ידי כאוכב בתום ניצחון 2-1 לקבוצה מליגה ב'. יו"ר מכבי דליה:"שערוריית שיפוט, אחרי הגול השני רציתי שהשחקנים יירדו מהדשא". הנהלת כאוכב: "כל השערים חוקיים, מי שמשקיע ורץ הרבה מנצח". השוער מוחמד שבאט ביקש להשתחרר מהקבוצה.

הופעת בכורה לא משמחת למאהר חסון על הקווים של מכבי דליה כאשר מונה השבוע לתפקיד באופן רשמי לאחר הפרידה המפתיעה עליה הודיע המאמן אלי מזרחי אשר מוערך מאוד עד לימים אלו על ידי שחקני הקבוצה. חסון נערך במהלך השבוע להופעת הבכורה שלו אך נתקל במשחק לא קל על אף שמדובר ביריבה מליגה נמוכה יותר. כאוכב מצדה, מגיעה כשהיא מוליכה את טבלת ליגה ב' צפון א' וגם מול היריבה מליגה א' הצליחה לצאת כשידה על העליונה בהובלת המאמן סאלח נמארנה.

המחצית הראשונה נפתחה לטובתה של הקבוצה מליגה ב' שאף הצליחה לעלות ליתרון בדקה ה-32' משער של עבדאללה חליל והמחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 1-0 שלה על דלית אל כרמל. במחצית השנייה דלייה תקפה יותר והשתפרה משמעותית אך לטענתה אי שריקה של השופט על עבירות שחלקן גם היו בתוך הרחבה מנעו ממנה להשוות ולהפוך את התוצאה. בדקה ה-65' שוב הייתה זו כאוכב שהצליחה להכפיל את היתרון שלה לאחר טעות של בלם מכבי דליה שהשאירה את וסים עלי לבד מול השוער אייל מרזוק שפתח בשער במקומו של מוחמד שבאט.

בכורה לא משמחת על הקווים. מאהר חסון

בדקה ה-80' עלי חביב אללה שנכנס כמחליף הצליח לצמק את התוצאה עם שער יפהפה מחוץ לרחבה כששלח בעיטה מרשימה לחיבורים אך זה לא עזר לקבוצתו ומכבי דליה הודחה מהגביע כשתוצאת הסיום נשארה 2-1 לזכותה של כאוכב.

סאלח נסראלדין יו"ר מכבי דליה התייחס למשחק ואמר: "זו הייתה פשוט שערוריית שיפוט, זה אחד המשחקים הכי מגעילים שעברתי בשלוש השנים האחרונות. שופטים שהרסו את הקבוצה, כל כדור שאנחנו נכנסים לרחבה הוא מרים דגל. יש לי חשדות על הקוון אחרי שראיתי איך התחבק עם אנשי כאוכב עוד לפני המשחק זה ממש היה מבזה, כל ההתנהלות וכל מה שהיה שם, כואב שאנשים משקיעים ובונים קבוצת כדורגל שאנשים אחרים הורסים".

איך הגיבו השחקנים? "לא רצו להמשיך את המשחק, אחרי הגול השני אני רציתי שירדו מהדשא ואם לא היו משכנעים אותי בהתאחדות להמשיך את המשחק כבר היינו יורדים מהדשא. לא עברתי דבר כזה בשלוש השנים האחרונות".

שחקני מכבי דליה

צילום: נזיה סולטאן

אתה מרוצה מהדרך שבה מאהר הכין את השחקנים? בכל זאת, זו הופעת הבכורה שלו על הקווים

"מאהר הכין את הקבוצה בצורה הראויה, אסור לשכוח שיש לנו בסגל גם לא מעט פצועים".

האם אתה תיענה לבקשות השחרורים בקבוצה?

"נשחרר שחקנים ונחליף אפילו חצי קבוצה אם צריך, אני נותן יד חופשית למאמן לעשות מה שהוא רוצה בקבוצה".

ביקש להשתחרר. שבאט

צילום: נזיה סולטאן

מאמן הקבוצה סאלח נמארנה אמר בסיום המשחק: "ניצחון מתוק, למרות שעלינו בהרכב חסר השחקנים הוכיחו שהם גברים בעמידה שלהם על המגרש ונלחמו על כל כדור ובזכות זה נצחנו את המשחק.

על טענות השיפוט אמר המאמן: "אני חושב שהמשחק הוכרע ברגלים ולא על ידי החלטות שיפוטיות, אנחנו התעלינו על דליה בכל פרמטר ונחצחנו בזכות היכולת של השחקנים שלי ולא בעזרת שופט".

מי היריבה הבאה שתרצו לפגוש בגביע?

"כל מי שבא ברוך הבא"

חוגגים עוד הישג. שחקני כאוכב

בהנהלת כאוכב לא אהבו את הדברים של יו"ר מכבי דליה סאלח נסראלדין והנהלת הקבוצה אמרה לאתר יאללה ספורט: "קודם כל אנחנו מאד מתביישים מהדברים שאמר היושב ראש ולפניו מאמן הקבוצה שכל המשחק טען דברים שאינם מקובלים ואמר דברי סרק. מאמן שאומר שאנחנו השפענו על המשחק משפט אלו דברים לא מקובלים ולא שווים התייחסות. אנחנו לא מכירים את השופט ולגבי הטענה של היושב ראש שחיבקנו ולחצנו יד לשופטים, בכאוכב מתייחסים לכל שופט ולכל קבוצה בכבוד ובכל משחק אנחנו לוחצים יד לשופטים ולקבוצה היריבה. אנחנו פונים לאנשי דליה ואמרים להם שיתעסקו בקבוצה שלהם ובבעיות שיש להם, כנראה שהיה להם קשה לקבל את ההפסד לקבוצה בליגה ב', אבל בכדורגל מי שמשקיע ורץ הרבה מנצח, האגו של הקבוצה הביא לכך שהם הפסידו את המשחק כי זלזלו בקבוצה מליגה ב'"

עוד הוסיפו בהנהלה: "אני מציע לקהל לראות את השערים, יש לנו קלטת למשחק ותשפטו בעצמכם אם השערים נכבשו באופן חוקי או לא. עוד משהו, גם אנחנו קופחנו במהלך העונה על ידי שופטים וזה חלק מהמשחק ואף פעם לא התלוננו ואנחנו חושבים בנוגע להתנהלות של ספסל דליה במהלך המשחק שאם היה שופט אחר היה מרחיק חצי קבוצה".


כתבות נוספות