חאלד חלאילה: "אנחנו בצומת דרכים, שמים את כל מה שקרה לנו בצד"

בני סכנין חזרה היום לאימונים. הקפטן חאלד חלאילה עדיין לא מתאמן עד לבירור חומרת פציעתו: "המשחק הקרוב הוא צומת דרכים שלנו. אם ננצח הכל יחזור לסדר".

קבוצתו של פליקס נעים חזרה להתאמן היום לאחר ימי החופש שקיבלה בעקבות הפגרה. קפטן הקבוצה חאלד חלאילה עדיין לא מתאמן על אף שהקבוצה חזרה לאימוניה וזאת עקב פציעתו לפני היציאה לפגרה ועל כך אמר: "אני עוד לא מתאמן יש לי כאבים בברך, מחר אעבור צילום. בינתיים האבחנה היא שיש לי חבלה בברך אבל צריך להיות בטוחים. אני מרגיש כאבים".

איך האווירה בקבוצה אחרי ימים לא פשוטים שעברתם לפני היציאה לפגרה? "הפגרה הגיעה לנו בזמן כי היו הרבה פצועים מקווה שעד המשחק הבא כולם יהיו כשירים, יש פה שחקנים די מנוסים כדי להוציא את הקבוצה מהמצב שנקלענו אליו למרות שאני חושב שהמצב שלנו לא הכי גרוע בטבלה וניצחון במשחק הבא יכול לשנות הרבה".

חאלד חלאילה ומידו בדארנה

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

אמנם המצב לא כל כך גרוע בטבלה, אבל היכולת של הקבוצה לא משכנעת עד כה "היו לנו כמה משחקים טובים אבל נכון שעד עכשיו היכולת זה לא היכולת שאנחנו צריכים לראות. יש לנו סגל טוב אבל חסר לנו שחקן שניים, אני חושב שאנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב ואני בטוח שנחזור מהפגרה הזו יותר בריאים ויותר חזקים עם כל מי שיחזור לסגל".

מה השחקנים מרגישים לגבי פליקס? אתם בטח גם שומעים את הביקורות שמקבל לאחרונה מהקהל

"זה טבעי שאחרי הפסד או אחרי משחק שהמאמן יהיה עצבני כי חשבנו שנוציא יותר מהמשחק האחרון מול מכבי חיפה, אבל היה לנו משחק לא טוב לכל הקבוצה אני חושב שפליקס לא היה עצבני על הקריאות מצד הקהל אלא על המשחק עצמו, הוא מאמן מקצוען שיודע להפריד בין הצד המקצועי לצד של הקהל. הקהל מביע את דעתו, ניצחון עכשיו ושבוע הבא והכל יחזור לסדר והכל יהיה בסדר".

הייתה הרגשה לרגעים שמעמדו הוטל בספק? "אני לא חושב שזה ככה, אני בטוח שההנהלה מאמינה בפליקס ובצוות שיש לו. כרגע אנחנו שמים את כל הדברים שקרו לנו בצד חזרנו היום באווירה טובה, אנחנו מודעים לחשיבות המשחק עוד שבועיים ושמנו מטרה אחת רק להצליח בו".

ההנהלה דיברה אתכם על המצב? אולי גם ספציפית איתך בתור קפטן? "ההנהלה מקרינה שקט בקבוצה ונותנת הכל כדי שנבוא מוכנים למשחק הסופר חשוב הבא ונוציא את שלוש הנקודות".

נמצאים בצומת דרכים. שחקני בני סכנין

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

מבחינה אישית, אתה מסופק מהיכולת שלך מפתיחת העונה? "מלבד המשחק האחרון שנפצעתי והיה לי קשה לא היה לי משחק טוב כמו רוב הקבוצה. אני יכול לתרום עוד הרבה יותר מהניסיון והיכולת שלי לקבוצה בהמשך העונה".

אחד החסרונות הבולטים של סכנין הוא בחלק ההתקפי שכבר מספר משחקים ברציפות הקבוצה לא כובשת, מה ישתנה בעניין הזה עד המשחק הבא? "היה לנו חסר חלוץ מטרה שייתן את השער, שמש היה פצוע ושלומי היה קצת פצוע. אני חושב ששמש יחזור והסגל יהיה מלא ומושלם, השחקנים צריכים להיות יחד כי נגיע למשחק הבא שהוא צומת דרכים לפה או לפה".

מה יקרה אם תפנו לדרך הלא נכונה בצומת?

"לא רוצה לחשוב על אם, אבל אני בטוח שנבוא כולנו כולל הנהלה ושחקנים כשאנחנו מודעים לחשיבות המשחק ואנחנו רוצים לנצח ולהשאיר אצלנו הנקודות".

#בניסכנין #חאלדחלאילה

כתבות נוספות