מאמן מכבי נג'ידאת התפטר תוך כדי משחק ונטש את המגרש במחצית

עוד הפתעה בליגה ב': המאמן מאיר ארמה עזב את קבוצתו מכבי נג'ידאת תוך כדי משחק ונטש את המשחק במחצית. עיסא נג'ידאת מאמן ערערה הגיע מהקהל והחליף אותו על הקווים.

מכבי נג'ידאת התמודדה מול עין מאהל במסגרת המחזור התשיעי של ליגה ב' היום במגרשה הביתי של הקבוצה בנג'ידאת . המשחק נפתח כרגיל ללא סממנים מיוחדים כאשר הראשונה לעלות ליתרון הייתה עין מאהל והמחצית הסתיימה בתוצאה 1-0 לזכותה.

בהפסקה בין המחציות קרה האירוע המעניין ביותר במשחק כאשר מאמן קבוצת מכבי נג'ידאת מאיר ארמה נטש את האצטדיון ולא שב לעמוד על הקווים, מי שעמד על הקווים במקומו הוא עיסא נג'ידאת אשר הסכים לסייע לקבוצה לבקשתם לאחר שנכח בקהל וצפה במשחק. כאמור עיסא נג'ידאת היום מונה גם באופן רשמי למאמן בני ערערה עארה כך שאין קשר בין שני המקרים. כמו כן המשחק הסתיים בתוצאת 3-1 לעין מאהל, על אף שנג'ידאת הצליחה להשוות בדקה ה-60' אך עין מאהל חזרה ליתרון בדקות 70' ו-95' וניצחה את המשחק.

מאיר ארמה. עזב את המשחק במחצית

תגובת המאמן מאיר ארמה: "ההתפטרות שלי סופית אני לא חוזר יותר לנג'ידאת. ירדנו בפיגור, נכנסתי לחדר הלבשה של השחקנים וההנהלה נכנסה לשם והתחילה לאיים על השחקנים שאם לא ינצחו הקבוצה תתפרק. באותו רגע עצרתי הכל ואמרתי להם תעשו מה שאתם רוצים אני פה סיימתי. אני לא חוזר יותר לליגה ב' בחיים ועכשיו זה סופי".

תגובת הנהלת מכבי נג'ידאת תובא כשתתקבל.


כתבות נוספות