גביע המדינה: שפרעם הדיחה את הפועל דליה, בלאל סבע הצטיין עם רביעייה

גביע המדינה: הפועל שפרעם הביסה 6-2 את הפועל דלית אל כרמל. בלאל סבע איש המשחק עם רביעייה.

הפועל שפרעם ניצחה אמש(שישי) במשחק הגביע בתוצאה 6-2 את הפועל דאליה מליגה ב'. המשחק שהתקיים במגרש בשפרעם לעיני 200 אוהדים, לא אכזב את הקהל שנהנה ממבול שערים וממשחק כדורגל נפלא. אמנם מדובר במשחק גביע, אך הניצחון של שפרעם הגיע בזמן לאחר כל הבלאגן שעברה הקבוצה בשבועיים האחרונים שלא השכיח מהחבורה של אבו רקייק לשחק כדורגל והיא נתנה אתמול שישיה מרשימה לקבוצה מליגה ב'.

מגיעות כל המחמאות לשחקני הפועל שפרעם שהתנהגו במקצועיות ועשו את עבודתם ברגע שעלו על המגרש ועל אף כל מה שעבר עליהם וסימן השאלה הגדול סביב קבוצתם, התרכזו אך ורק ביריבה ובאיך לנצח אותה, כאילו אין שום דבר שקורה מאחורי הקלעים. את השערים כבוש לשפרעם כבשו המצטיין בלאל סבע עם רביעייה, עבד מורגאן וחאלד מנדיה השלימו את השניים הנוספים. לדליה כבשו אחסאן חלבי ואימן אבו סאלח.

שחקני הפועל שפרעם

מיד בתום המשחק שוחחנו עם יושב ראש ההנהלה דאהש סואעד שאמר: "אני מבטיח לקהל שתוך שבועיים כל הבעיות יפתרו, אנחנו בתהליך כדי להשיג ניהול תקין ועד סוף החודש הדברים יסתדרו". דאהש מודע למצב של הקבוצה וכי חלק מהשחקנים אינם מרוצים מאי היציבות וחלקם אף מהשחקנים מבוקש במספר קבוצות. בלאל סבע ועבד מורגאן הם שני השחקנים מהמשמעותיים ביותר בקבוצה ששמם עלה כמועמדים לעזוב ולהצטרף לקבוצות אחרות.

בלאל סבע ממצטייני הפועל שפרעם ואחד השמות החמים בקבוצה שביקש את שחרורו לא מזמן, הוא זה שגם היה איש המשחק עם רביעיית שערים פנטסטית. בלאל, אחד השחקנים המוכשרים והמבוקשים בקבוצה, אמר אמש בסיום המשחק: "מבסוט מאוד על הרביעייה שכבשתי קודם בשבילי ואחר כך בשביל הקבוצה והאוהדים. חלוץ שמבקיע שערים זה נותן לו דחיפה מעלה ואני מקווה שאמשיך בכל משחק להבקיע".

על עתידו בקבוצה: "בינתיים אני נשאר פה לעוד כמה ימים, זה תלוי בהנהלה ורק בה. אם יעמדו בתנאים שהצבנו אני נשאר ואם לא אני עוזב באופן מיידי, קיבלתי המון פניות".

הצטיין עם רביעייה. סבע

צילום: אבי רביבו

בנוגע לעבד מורג'אן, השחקן הודיע אמש בראיון באתר יאללה ספורט שהוא נותן להנהלת הקבוצה ארכה של שבועיים ובאם הדברים לא יסתדרו בקבוצה השחקן יעזוב את הפועל שפרעם באופן מיידי. עבד מורג'אן מוחזר על ידי מספר קבוצות ומל מחצית מקבוצות הליגה מתעניינות בו. השחקן בעצמו אמר אתמול:"אני אשחק אך ורק בליגה א' ואני לא מתכוון לחזור לליגה ב'".

דאהש סואעד הגיב על דבריו של השחקן ואמר: "יש הסכמה בינינו ואני אמרתי גם לעבד וגם לבלאל שיחכו עד סוף החודש ואם הדברים לא יסתדרו אני משחרר אותם".

בגזרת המאמן אבו רקייק שהורחק אמש מהמשחק הוא נשמע מאד מאוכזב, המאמן בעצמו אינו מרוצה מהמצב בקבוצה ואף אמר שהקבוצה הזאת בלתי צפויה ואי אפשר לדעת מה יקרה בה בעוד רבע שעה. גם המאמן כמו שחקניו הבולטים מחוזר מאוד ואף קיבל פניות ממספר קבוצות ביניהן כפר קרע.

#הפועלשפרעם #הפועלדלייתאלכארמל

כתבות נוספות