חנא פרהוד מונה לתפקיד מאמן דבורייה

חנא פרהוד נפרד באופן סופי מכפר קרע ומונה לתפקיד מאמן דבורייה, יעביר את אימון הקבוצה היום.

חנא פרהוד נפרד באופן סופי מכפר קרע לאחר שהודיע בתום המשחק נגד פרדיס בשלישי האחרון שהוא עוזב את הקבוצה. תחילה ההנהלה של כפר קרע סירבה לקבל את ההתפטרות של חנא ואף נעשו פניות על מנת להחזיר את המאמן לקבוצה ולחזור מן הדברים והיום התקבלה ההחלטה הסופית אצל המאמן שיעזוב את הקבוצה.

בנוגע להמשך דרכו, המאמן כבר קיבל פנייה מאחת המתחרות הגדולות של כפר קרע וזוהי דבורייה וכעת יוביל את קבוצת הכוכבים שחסרה במאמן כבר שבועיים. אם כך, לאחר שנקשרו לאימון דבורייה שמם של הישאם זועבי והמאמן אחמד סבע עמו נוהל משא ומתן שלא צלח, מי שלקח את המושכות ויוביל את הקבוצה לליגה א' הוא חנא פרהוד. כאמור סוכמו כל התנאים בין חנא להנהלת דבורייה והמאמן יעביר את אימון הקבוצה היום.

חנא פרהוד

צילום: אחמד עזאיזה

חנא אמר בתגובה על עזיבתו: "כפר קרע היא אחת הקבוצות הקרובות לליבי, בנייתי שם קבוצה מצוינת, התחברתי טוב לאנשים שם והכנתי קבוצה טובה שיכולה להתמודד בצמרת. היו כמה חילוקי דעות, אבל אני חייב לציין שהייה לי שיתוף פעולה עם ההנהלה בצורה נהדרת וכרגע יש דברים שאני באופן אישי מפריעים לי ואני חושב שאני לא יכול להמשיך. את הדברים הללו אני משאיר ביני לבין הנהלה שאני מעריך אבל הם יודעים את הסיבות שבגללן אני עוזב".

יושב ראש הנהלת כפר קרע עאיד מסארוה מסר: "חנא מאמן מצוין ובנה קבוצה מצויינת בכפר קרע, רצינו מאד ועוד רוצים שהוא ימשיך אבל אם הוא רואה ומרגיש שאינו יכול אנחנו לא נלחץ עליו. יש ביני לבין חנא מערכת יחסים טובה ואני וביחד עם ההנהלה רצינו שיישאר. אם חנא מחליט שהוא עוזב אנחנו מאחלים לו בהצלחה ואנחנו נפרדים כידידים. הבעיות שגרמו לעזיבת חנא נשארות בתוך החדרים שלנו ואני אומר לקהל שאנחנו נמשיך להיאבק בצמרת ומבטיח שנהיה קבוצה חזקה".

פאדי סכניני מנהל דבורייה מסר ליאללה ספורט: "אנחנו שמחים שהצלחנו להחתים את המאמן הטוב ביותר בליגה, אנחנו בטוחים שהוא יוביל אותנו לצמרת הגבוהה. נתחזק בעוד שניים או שלושה שחקנים ועכשיו הגיע זמן העבודה. יש לנו שבועיים פגרה להתכונן ומחר הוא יוביל אותנו במשחק הגביע נגד פרדס חנה".

#חנאפרהוד

כתבות נוספות