עושים סדר בהעברות: מי מחוזר על ידי מי ומי עדיין לא שוחרר?

שוק ההעברות בליגה א' וליגה ב' עדיין פתוח והמלפפוניאדה עדיין בשיאה כאשר בשבועיים הקרובים בהן יש פגרה צפויות הרבה התפתחויות והעברות של שחקנים. מבולבלים מהשחרורים וההחתמות? אז בואו נעשה קצת סדר במה שקורה עכשיו. 

 

עבד מורג'אן

אחד השמות החמים בליגה הוא מורג'אן שביקש להשתחרר מהפועל שפרעם לאחר כל הבלגאן שהיה בקבוצה מתחילת העונה. השחקן עצמו לא מרוצה וביקש מאנשי הקבוצה להשתחרר, מורג'אן נחשב לאחד השחקנים הטובים בליגה א' והרבה קבוצות פנו לשחקן וגיששו אצלו.

 

אחת הקבוצות ששמו נקשר אליה לאחרונה היא הפועל אום אל פחם וזאת בעקבות הגעתו של המאמן ברוך סער שכידוע יש לו קשר טוב מאוד עם עבד מורג'אן עוד מהימים בהם אימן אותו והוא רואה בו כאחד השחקנים המובילים בליגה שהיה שמח לראות אותו משחק תחתיו שוב, אך אום אל פחם לא היחידה ולא פחות מ-10 קבוצות בליגה א' צפון התעניינו בשחקן שבנוסף קיבל פניות מליגה א' דרום וליגה ב' אך מתעדף קודם כל את ליגה א' צפון. יש לציין כי הפרט המשמעותי ביותר הוא שהשחקן טרם השיג את האישור לשחרורו והוא תלוי בקבלת השחרור הרשמי משפרעם בכדי להתקדם במשא ומתן עם כל אחת מהקבוצות. 

 עבד מורג'אן. שם חם בליגה

 

בלאל סבע

השחקן המוכשר שביקש גם הוא את השחרור מהפועל שפרעם, הפך ללהיט ושם חם בליגה. סבע ששיחק בעונה שעברה במג'ד אלכרום תחת שרביטו של המאמן אחמד סבע, לא היה מרוצה בשפרעם ולאור מצב הקבוצה ביקש את שחרורו לפני כשבועיים. סבע כבר ידע לאן הוא רוצה לעבור ואף הגיע לסיכום על תנאיו עם קבוצת כאוכב מליגה ב' צפון א' ורצה לרוץ איתה לעליית ליגה העונה, אלא שבשפרעם טרם אישרו את שחרורו מה שמנע את מעברו לכאוכב או כל קבוצה אחרת שירצה בה בהמשך.

 ידע היכן הוא רוצה לשחק אך לא הצליח לעבור. בלאל סבע 

 

בר שם טוב

החלוץ ששוחרר מהפועל אום אל פחם מועמד למספר קבוצות בליגה א'. השחקן שכבש שני שערים במדי אום אל פחם בודק מספר אופציות כאשר כבר קיבל פניה מהפועל כפר כנא שרוצה את השחקן ואף הגישה לו הצעה כספית. גם הפועל באקה ועירוני טבריה בתמונה אך מסתמן שהחלוץ יגיע לסיכום בסופו של דבר עם כפר כנא. 

מבוקש. שם טוב


צילום: ודיע ג'בארין 

 

תאאר קיטאני 

המגן השמאלי ששוחרר מהפועל אום אל פחם מחזיק במספר הצעות. הראשונה שרצתה להחזירו לשורותיה היא קבוצתו הביתית הפועל באקה, אך קיטאני מחזיק במספר הצעות נוספות ביניהן הפועל בני זלפה. גם צעירי כפר כנא לוחצת ובימים הקרובים יחליט על עתידו. 

יחזור הביתה או ימשיך ליעד חדש? קיטאני


צילום: ודיע ג'בארין 

 

חמאדה ג'בארין

קפטן הפועל אום אל פחם שחרר הודעה השבוע שהוא עוזב את קבוצתו הביתית. השחקן שחזר מפציעה ביקש מהנהלת הקבוצה להשתחרר ולחפש יעד חדש ובימים האחרונים קיבל הרבה הצעות בליגה א' ו-ב' והוא מחוזר על ידי מספר קבוצות שרואות בו שחקן שובר שוויון שיעזור להן לעלות ליגה. אחת הקבוצות שהצהירה לא פעם על כך שרוצה לצרף את חמאדה היא בני זלפה, גם דבורייה וצעירי כפר כנא מפעילות לחצים אך חמאדה לא ממהר עם ההחלטה ובוחן את כל ההצעות שהגיעו משתי הליגות כך שבנוגע אליו צפויות עוד התפתחויות. 

האם יחזור לליגה ב' או ימשיך בליגה א'? חמאדה 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין  

 

עלי נעמה

השחקן ששיחק בעבר בדיר אלאסד ובמכבי שפרעם, עבר בשנה שעברה להפועל נצרת עילית אולם העונה הוא נפצע ואמור לחזור למגרשים בשבועיים הקרובים. עלי ששוחרר מהפועל נצרת עילית, קיבל פניה מעירוני נשר בנוסף לעוד כמה קבוצות בליגה א' ו-ב' שרוצות את השחקן. 

 

תומר שריקי 

שחקן הפועל באקה שזכור לנו עם פתיחת עונה דווקא מצוינת בה כבש שער דרמטי לקבוצתו, מחפש יעד חדש. דבוריה כבר התעניינה והייתה קרובה להחתימו אך מסתמן שישנן הצעות נוספות על הפרק ביניהן כאוכב מליגה ב' צפון א' ומספר קבוצות ממחוז צפון ב' בנוסף להוד השרון במחוז הדרומי.  

מחפש יעד חדש. שריקי


צילום: וואסים מוואסי 

 

תימור אביטן 

שחקנה המוכשר של עירוני נשר שעבר אליה בתחילת העונה מהפועל באקה, קיבל השבוע את הודעת שחרורו יחד עם גל המשוחררים של נשר, אלא שכידוע המצב שם עדיין אינו סופי עקב סיום תפקידו של המאמן צחי טיאר. בכל מצב במידה וכן יבצע את המעבר אביטן מתעדף ליגה לאומית אך קיבל פנייה ממספר קבוצות ליגה א' ביניהן הפועל אום אל פחם שמחפשת להתחזק בחלוץ, גם באקה שוב גיששה אצל החלוץ שהיה אחד הבולטים בשורותיה בחצי העונה האחרונה והוא מחזיק בהתעניינות גם מהמחוז הדרומי בו שיחק בעונה שעברה לפני שהגיע לבאקה. 

חלק בלתי נפרד מקרבות ההישרדות של באקה בעונה האחרונה. אביטן


צילום: וואסים מוואסי  

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload