עונש ההרחקה של בהאא חליל יו"ר הפועל אכסאל הוארך לשמונה חודשים

עונש ההרחקה של בהאא חליל יו"ר הפועל אכסאל הוארך לשמונה חודשים: "ההרחקה לא תשפיע על הקבוצה אלא עליי, אני רק רוצה למצוא מישהו שינהל את הקבוצה במקומי. לא עומד יותר בלחץ שאני חי בו שלוש שנים".

בתום דיון שנערך היום בבית הדין, ספג בהאא חליל יו"ר הפועל אכסאל עונש הרחקה של שמונה חודשים בגין עבירות של התנהגות בלתי ספורטיבית, העלבת שופט, הפרת סדר ואיומים. כאמור עונש זה הוא החמרה לעונה הראשון שספג בהאא של ארבעה חודשי הרחקה ועל כך אמר: "נכחתי בדיון יחד עם עו"ד אייל יפה שייצג אותי ואחרי שהוא רצה להקל את העונש שלי, אני אמרתי במפורש לשופטים שלא מעניין אותי כמה זמן אני אורחק גם אם אורחק לצמיתות ואשב כל החיים ביציע לא רוצה שיפגעו בקבוצה שלי שהושקעה בסכום של מיליון ושלוש מאות אלף ש"ח".

עוד הוסיף בהאא: "אני עובד יום ולילה בשביל קבוצה לא בשביל שיביאו שופטים שיפגעו בקבוצה שלי, אני לא ארשה לאף אחד שיהרוס את מה שבניתי. אותו השופט אמר לי אחרי המשחק 'אני אראה לך מה אעשה לך בדו"ח השופט' ואני אמרתי לשופטים היום שלא משנה גם אם אורחק לצמיתות, יש הרבה שופטים בצפון שהם באמת מושתלים והם מסמנים קבוצה או בן אדם הם הורסים אותו. אין להם בעיה לעשות את זה והם לא אנשים ישרים".

אתה מדבר על השפעות של העונש שלך על הקבוצה, איך זה ישפיע עליה?

"ההרחקה שלי לא תשפיע על הקבוצה, היא תשפיע עליי כי אני כל הזמן לחוץ ואני באמת הלחץ הזה נובע מהעבודה יום ולילה בקבוצה שאני עושה".

ימשיך או יעזוב את אכסאל בשיאה? בהאא חליל

צילום: ודיע ג'בארין

אם ככה אז מה ההשפעה עלייך ברמה האישית?

"אני חייב להתעסק עם המשפחה שלי והעבודה שלי וזה העיקר, אני רק רוצה למצוא מישהו שיוביל את הקבוצה וינהל אותה איך שאני ניהלתי בשלוש השנים האחרונות. אני חי בלחץ וזה משפיע על הילדים שלי על המשפחה שלי על העבודה שלי, אני כבר עונה רביעית בקבוצה ובאמת אולי אמצא אנשים אחרים שיתרמו מהזמן שלהם והעבודה שלהם והכסף שלהם לקבוצה".

מהכסף? חסר כסף באכסאל?

"הפועל אכסאל בנויה על כסף מהמועצה שהוא חלק גדול וחלק מתרומות. אני במשך שלוש שנים אוסף תרומות אין לי כסף מוכן בכיס, אני דופק על דלתות ואוסף כסף לשחקנים שלי כדי שיהיה שקט".

אם לא תקבל את התמיכה שאתה מצפה, אתה תודיע על עזיבה?

"הקבוצה תהיה בידיים טובות, יש את המועצה וחלק מההנהלה שמקורבים לקבוצה ויביאו את האיש המתאים להפועל אכסאל. באמת שכבר אין לי כוחות וכשאני מתעצבן על שופט זה נובע באמת מלחץ, מהשנה שעברה עד עכשיו אני כל יום לחוץ. גם המשפחה שלי לוחצת עליי שאעזוב את הקבוצה".

אתה לא חושב שאם בסופו של דבר תעזוב זה יפגע בקבוצה שכבר עלתה על דרך חיובית?

"לא אפגע בקבוצה בחיים ולא אתן שאנשים אחרים יפגעו בקבוצה, אני מקווה שיבואו אנשים אחרים שיש להם יכולת וזמן לתרום ולעזור לחברי ההנהלה שיעזרו לקבוצה ואני אתמוך בהם מבחוץ , כמובן שיש גם את הקהל המדהים פה שיתמוך תמיד בקבוצה כמו שעשה עד היום".

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות