ג'ת ניצחה את אור יהודה: מור זאבי כבש שער ניצחון מול קבוצתו לשעבר

ג'ת חגגה ניצחון יקר על אור יהודה: מור זאבי שחקנה לשעבר של אור יהודה, כבש מולה את שער הניצחון.

הפועל איחוד בני ג'ת אירחה את הפועל אור יהודה במסגרת המחזור התשיעי של ליגה ב' דרום. חניכו של מוחמד עוודי רשמו משחק חמישי ברציפות ללא הפסד כאשר בשלושה מתוכם ביימו בתיקו ואת השניים האחרים ניצחו. משחקן האחרון היה נגד רו״ח ת״א בו ניצחו 5-0 והיום חיברו ניצחון רצוף נוסף כאשר ניצחו את אור יהודה, מה שמקרב את הקבוצה לפלייאוף העליון.

שחקני ג'ת. חגגו ניצחון נוסף

המשחק נפתח עם לחץ מצד שתי הקבוצות. שחקני ג'ת עידו אביטן, עדן בן מנשה, שחף נעימי ואבי חי לחצו את השער של אור יהודה והגיעו למספר מצבים מסוכנים, אך דווקא מצדה של אור יהודה עוד לפני סיום המחצית הראשונה קובי בדש בעט כדור לקורה שכמעט העלה אותה ליתרון אך נאלץ הסתפק בהחמצה גדולה שהשאירה את תוצאת המחצית בתיקו מאופס.

במחצית השנייה שחקני ג'ת עלו בטירוף והחלו ללחוץ את אור יהודה עד הדקה ה-50', חלוצה של ג'ת אבי חי הרים כדור לרחבה ומור זאבי שחקנה לשעבר של אור יהודה דחף אותו פנימה והעלה את קבוצתו ג'ת ליתרון 1-0 די מפתיע. אור יהודה המשיכה ללחוץ את השער של ג'ת אך יכולת טובה של קו ההגנה והשוער יניב טבצ'ניק שעצר שני כדורים מסוכנים לטובת ג'ת השאירה את התוצאה בעינה ועם שריקת הסיום ג'ת רשמה ניצחון 1-0 קטן-גדול וסופר חשוב להמשך הדרך.

זאבי(משמאל) יחד עם חבריו לקבוצה בסיום המשחק

#בניגת

כתבות נוספות