תאאר קיטאני שוחרר מאום אל פחם

מגן הפועל אום אל פחם ביקש להשתחרר מהקבוצה, ההנהלה קיבלה את בקשתו ולא תעמוד בדרכו.

תאאר קיטאני, מגנה השמאלי של הפועל אום אל פחם, מצטרף לרשימת המשוחררים של הקבוצה. כזכור הראשון ששוחרר הוא עומר גארה ולאחריו צורפו לרשימה אסלאם מוואסי, בר שם טוב ואמש פרסם הודעת פרידה גם הקפטן חמאדה ג'בארין ומשה בן לולו ביצע שיחה עם ההנהלה גם הוא מועמד להשתחרר. כעת, מי שמצטרף אליהם הוא תאאר קיטאני. המגן שרשם תשע הופעות במדי הקבוצה במהלכן כבש שער אחד ובישל ארבעה, מבוקש כבר על ידי צעירי כפר כנא בהדרכת הישאם זועבי וגם באקה קבוצתו הביתית מעוניינת מאוד בחזרתו כפי שעשתה עם אסלאם, כמו כן קיטאני מחזיק בהצעות נוספות ויקבל החלטה סופית בימים הקרובים.

תאאר קיטאני אמר ליאללה ספורט על שחרורו: "היה לי קשה לאחרונה עם שעות האימונים של הקבוצה שהשתנו. קשה לי לעזוב אבל לא הייתה לי ברירה אחרת. אני מאחל לקבוצה המון בהצלחה ורוצה להגיד תודה להנהלה ולקהל המדהים שדחף אותנו לאורך כל המשחקים. בטוח שאמשיך להיות אוהד הקבוצה".

מצטרף לרשימת המשוחררים. תאאר קיטאני

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

דובר קבוצת הפועל אום אל פחם באסל ג'בארין הוציא הודעה רשמית בנוגע לגל השחרורים: "אחרי המשחק שהיה ביום שבת בין הפועל אום אל פחם והפועל טירה, התפטר המאמן אחמד סבע מתפקידו כמאמן בקבוצה בלי הודעה מוקדמת להנהלה. השחקנים חזרו מחרת להתאמן כרגיל, הנהלת הקבוצה לא נשארה בידיים ריקות והחתימה את המאמן ברוך סער תוך פחות מ 12 שעות. המאמן בא לאימון הקבוצה אסף את השחקנים אחרי האימון, אמר לכולם שהם מעכשיו שחקנים חדשים בקבוצה כולם מתחילים מנקודת האפס, מי שמוכיח את עצמו נשאר בקבוצה ומי שלא ישוחרר. הוא החליט ששעות האימונים יהיו בשעות הבוקר וחלק מהשחקנים יש להם עבודה אחרת בשעות היום, דבר שמונע מהם להגיע לאימונים כמו חמאדה שהוא מורה לחינוך גופני ותאאר קתאני שעובד אח מוסמך בבית חולים. יש לנו מאמן מנוסה וצוות מקצועי טוב מאוד, אנחנו סומכים עליהם. בימים אלה יצורפו לקבוצה שחקנים חדשים וישוחררו שחקנים אחרים, על מנת לבנות קבוצה חזקה שתתברג בחלק העליון. אנחנו מאחלים הצלחה לכל השחקנים".

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות