משחק הצמרת בין כאוכב לכפר מנדא הסתיים בחלוקת נקודות

משחק הצמרת בין כאוכב לכפר מנדא בליגה ב' צפון א' הסתיים בחלוקת נקודות. שאדי חמודה: "הגיע לנו לנצח". נמארנה: "מאכזב לספוג שער בשניות האחרונות".

ליגה ב' העונה היא אחת הליגות המסקרנות והפיקנטיות ללא ספק. הליגה הזו שעד לא מזמן נחשבה לליגה של חובבנים, הפכה העונה לליגה תחרותית עם הרבה אקשן ודרמות כאשר הרבה שחקנים בכירים עם ניסיון ששיחקו בעברם בליגות בכירות וויתרו על המעמד ובחרו בליגה הזאת.

כבר ביריית הפתיחה של הליגה קיבלנו כמה משחקים מעניינים ואפילו אפשר לקרוא להם משחקי עונה. אמש התקיים משחק צמרת בין המוליכה הפועל כאוכב לבין מועדון אחווה כפר מנדא, המשחק התקיים במגרש האימונים בסכנין לעיני 400 אוהדים. המשחק אמנם הסתיים בתיקו(2-2) ושתי הקבוצות הסתפקו בחלוקת נקודות ובכך כאוכב נשארה במקום הראשון עם 20 נקודות וכפר מנדא במקום השני עם 17 נקודות, אך הוא היה מסקרן ביותר.

שחקני כאוכב. ישמרו על מקומם בראש הטבלה?

המשחק נפתח בצורה חזקה על ידי שתי הקבוצות והשער הראשון היה כבר בדקה ה-16' לזכותה של אחווה כפר מנדא שעלתה ליתרון אחרי שער עצמי של ויאם גאליה לאחר שניסה להרחיק את הכדור. כאוכב לא וויתרה על המשחק וכמובן לא שכחה לשחק כדורגל ומאז השער שספגה היא שלטה במשחק במטרה להשוות לפני סיום המחצית ואף הצליחה לעשות זאת כאשר יזן נסאר איזן את התוצאה בדקה ה-32' וכבש את השער לכאוכב. המומנטום של מוליכת הטבלה נמשך ובדקה ה 45' השופט שרק לפנדל לטובת כאוכב לאחר הכשלה ברחבה. מוחמד אבו ריא העלה את כאוכב ל2-1, כאוכב ירדה למחצית עם יתרון שהחזירה לעצמה.

במחצית השניה כפר מנדא הייתה זו שעדיפה והיא פתחה את המחצית בצורה טובה במטרה להשוות את התוצאה אבל כדורגל משחקים עד שריקת הסיום ובדקה ה-96' כבש אחמד חגיר את שער השוויון, איזו דרמה במגרש בסכנין. המשחק כאמור הסתיים בתיקו 2-2 וחלוקת נקודות בין שתי המוליכות של טבלת ליגה ב' צפון א'.

שאדי חמודה שחקן כפר מנדא ומבשל השער הראשון שלה אמר ליאללה ספורט בסיום: "היינו עדיפים ברוב דקות המשחק על כאוכב והגיע לנו לא רק תיקו, הגיע לנו לנצח במשחק אלמלא יום גדול של שולי השוער של כאוכב שהציל ארבעה שערים בטוחים, גם השיפוט היה חלש הפנדל שלהם לא היה ולא נברא. ההרגשה מצוינת להשוות בשניות האחרונות במשחק חוץ קשה מאוד מול אחת המועמדות החזקות לעליה שמשחקים בה הרבה שחקנים גדולים. המטרה שלנו נותרה לעלות ליגה יש לנו קבוצה מצוינת והוכחנו אופי כמו נגד נחף שהשווינו בסוף. אנחנו לא מוותרים עד הסוף".

על העימותים: "אני לא רוצה להזכיר שמות, אבל יש מספר קטן של שחקנים בכאוכב שהתנהגו בצורה בלתי ספורטיבית במשך כל המשחק כולל קללות והתגרות".

שאדי חמודה

סאלח נמארנה מאמן כאוכב אמר ליאללה ספורט בסיום: "היינו יותר טובים במחצית הראשונה, במחצית השנייה רצינו לשמור על היתרון וטבעי שהקבוצה תרצה להתגונן כדי לשמור על תוצאה. מאכזב לספוג שער בשניות האחרונות אבל לפני המשחק אם היו אומרים לי שיהיה פה ניצחון או תיקו אני הייתי אומר שזה יספק. כפר מנדא קבוצה טובה כמו כל הקבוצות בליגה, כמובן שאנחנו רוצים לשמור על המקום הראשון עד סוף העונה".

על העימותים: "לא ראינו משהו מיוחד אבל סיפרו לנו שהעימות התחיל כשהשחקן של כפר מנדא קיבל מכה לא מכוונת מדלת. זה היה עימות של מספר שניות שהסתיים והשתלטנו עליו, אנחנו נגד אלימות מכל סוג שהוא וחשוב לציין זאת".

#כפרמנדא #הפועלכאוכב

כתבות נוספות