בני סכנין הפסידה למכבי חיפה. נעים: "לא לוקח כלום מהמשחק הזה"

בני סכנין הפסידה 2-0 למכבי חיפה. נעים: "לא יודע אם הקהל יודע מה אנחנו חווים מתחילת העונה. מצטער להגיד לכם שלא הכנסתי את מסי היום".

קבוצתו של פליקס נעים התארחה אמש(ראשון) באצטדיון סמי עופר למשחק מול מכבי חיפה, אותה קבוצה שהיא הצליחה לנצח ארבע פעמים רצופות בעונה שעברה אך הפעם התוצאה הסתיימה אחרת לחלוטין. בהיבט הרכב בני סכנין, לאחר שהמאמן פליקס נעים התלבט בין הברזילאי לוקס גאוצ'ו לבין שלומי אזולאי הוחלט כי האחרון יפתח בחוד ואילו בהגנה תכנן נעים לפתוח עם עלאא אבו סלאח במערך שלושת הבלמים אלא שפציעתו באימון המסכם הביאה לכך שאברהם פאס קיבל את חולצת ההרכב. 

בדקות הראשונות של המחצית הראשונה המשחק עוד היה נראה שקול וסכנין אף הגיעה למצב קרוב מאוד לשער יתרון אך ישראל זגורי החמיץ ממצב של אחד על אחד מול גלזר הזדמנות גדולה להעלות את קבוצתו ליתרון המיוחל, אלא שלא עבר מספר דקות רב וכבר בדקה ה-20' מכבי חיפה הצליחה מצדה לכבוש שער ראשון מנגיחה של דקל קינן אך הוא נפסל בטענה לעבירה. הירוקים לא ויתרו לסכנין והצליחו לרדת להפסקת המחצית ביתרון לאחר שבדקה ה-45' שוב בנגיחה אך הפעם של בן הרוש, והפעם חוקית שקבעה את תוצאת המחצית 1-0. 

 לא הצליח להכניע את גלזר. פיראס מוגרבי

צילום: מועדון בני סכנין 

עם פתיחת המחצית השנייה ערך פליקס נעים חילוף כשהוציא את עלי עותמאן והכניס את גאוצ'ו ובדקה ה-52' הגיע רגע משמעותי במשחק כאשר מארון גנטוס ממצטייני בני סכנין בכל משחקיה האעחרונים ספג את הכרטיס האדום לאחר שביצע עבירה על עומר דמארי שהיה בדרכו למצב מסוכן מול השער וסכנין נותרה בעשרה שחקנים. מיד לאחר מכן הכניס נעים את תמבי סגס והוציא את ישראל זגורי כך שגנאים הוסט לעמדת המגן הימני.

בדקה ה-61' מכבי חפה הכפילה את היתרון משער שכבש דמארי ומאז עד שריקת הסיום מי שעבד קשה הוא השוער מחמוד קנדיל שרשם מספר הצלות קריטיות ומנגד מצד סכנין מלבד בעיטה מסוכנת אחת של פיראס מוגרבי לעבר השער לא נרשמו אירועים מיוחדים. סכנין שוב יוצאת מאוכזבת והפעם להבדיל מהמשחקים בהם יצאה מאוכזבת מהתוצאה אך לא מהיכולת, הפעם היא מאוכזבת גם מהתוצאה וגם מהיכולת. 

מאמן הקבוצה פליקס נעים אמר בסיום: "נכון להיום בני סכנין עם כל מה שעברה בקיץ, ואני לא מחפש תירוצים ולהתיפייף , אבל לא נבנתה נכון. הקבוצה חסרה חלוץ 9 מהיר ושחקן מתחת לחלוץ ומבטיח שבינואר יהיו פה שינויים ואז אבנה את הקבוצה שאני רוצה".

על כך שאברהם פאס לא תוכנן להיות בהרכב ונכנס עקב פציעתו של אבו סאלח: "הקבוצה שיחקה טוב מאוד נגד מכבי נתניה בעיקר בהגנה, דראפיץ' אמר שעשינו לו את החיים הכי קשים אז למה להחליף? אנשים מחפשים למה אברהם פאס לא ישחק ואחרים כן, אז מצטער להגיד לכם שלא הכנסתי את מסי היום". 

 נכנס להרכב עקב פציעתו של אבו סאלח. פאס

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין 

על מערך השלושה בלמים: "אם נסתכל אחורה, סכנין של שנה שעברה שיחקה באותו מערך את רוב המשחקים. אני בקשר עם יוסי אבוקסיס ויודע בדיוק איך הוא עבד, אבל אנשים זוכרים את הסוף זה שהגיעו לפלייאוף העליון ועכשיו רואים שפליקס נעים משחק אותו דבר אבל לא בפלייאוף העליון, עדיין, הסגל שלי לא מאוזן ואני לא יכול לשחק כמו שאני רוצה. צריך לסתום חורים כי כל הזמן יש פציעות".

על הקריאות של הקהל להתפטרותו: "זה לא נעים, אבל אני לא יודע אם הקהל באמת יודע מה אנחנו חווים מתחילת העונה ואנחנו נלחמים על החיים שלנו". 

על החילוף של עלי עותמאן: "זו הייתה החלטה מקצועית מבחינת המערך כי קיבלנו גול בדקה ה-45' ממצב נייח". 

על יו"ר הקבוצה אבו יונס: "מהחיים האישיים שלי בסכנין אני יודע להגיד שאבו יונס מודע לעניין, הוא בעצמו חווה את כל הרגעים הקשים בקיץ והוא יודע ומודע למצב ובינואר נעשה".

חילוף מקצועי. עותמאן

צילום: מועדון בני סכנין 

#בניסכנין

כתבות נוספות