בני לוד תנסה לחבר ניצחון שני רצוף לראשונה מתחילת העונה הערב מול ראשון לציון

בני לוד תנסה לחבר ניצחון שני רצוף לראשונה מתחילת העונה כשתפגוש הערב את הפועל ראשל"צ. אנס דאבור: "הניצחון האחרון נתן לנו את הביטחון הדרוש".

אחרי הניצחון הביתי במחזור הקודם על הפועל פ"ת, מצפה לבני לוד משחק מאוד קשה במסגרת המחזור העשירי בליגה הלאומית. הקבוצה של סלימאן אזבארגה תתארח הערב בראשון לציון אצל הפועל המקומית (אצטדיון הברפלד, 19:00) שהפסידה במחזור הקודם להפועל חדרה ותרצה מאוד לשוב למסלול הניצחונות ולהישאר קרובה לחבורת הצמרת.

לוד מצידה מעודדת מהעובדה שלא הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים, מה שנותן זריקת ביטחון לקראת ההמשך. למרות שמדובר במשחק חוץ נגד קבוצה מאוד טובה, בלוד בטוחים ביכולתם לחזור הביתה עם מלוא שלוש הנקודות ועל כך מצטיין הקבוצה בניצחון האחרון, אנס דאבור: "ראשל"צ ירצו לחזור לנצח אחרי ההפסד לחדרה, אבל גם אנחנו זקוקים מאוד לנקודות ורוצים לצאת לפגרה עם הרגשה מצוינת ובשביל שזה יקרה נבוא לנצח ומקווים ומאמינים שביכולתנו לעשות זאת".

מצטיין המשחק האחרון. דאבור

צילום: יוסף אבו מרסה

למרות שניצחתם את פ"ת, ברוב שלבי המשחק לא הפגנתם יכולת טובה ואלמלא יכולת רעה מצד היריבה זה היה נגמר אחרת

"אני לא אשקר לך, היה חסר לנו ביטחון עצמי. אחרי שעשינו שתי תוצאות תיקו הביטחון העצמי התחיל לחזור אלינו לאט ועכשיו אחרי הניצחון יש לנו את הביטחון הדרוש בשביל להיות יותר טובים".

הקבוצה משחקת בסגנון מאוד הגנתי, איך זה משפיע עליך באופן אישי?

"אי אפשר להתחמק מזה שהסגנון הגנתי בצורה מסוימת, אבל זה לא בא מתוך בחירה. הסגנון נכפה עלינו בגלל מחסור בשחקני קישור והתקפה. יש דיבורים על לצרף שחקנים התקפיים בינואר, אבל עד שזה יקרה אנחנו צריכים לצבור נקודות בכל דרך. אנחנו נלחמים בכל משחק ועושים את המקסימום בתנאים הקיימים".

התרגלנו לראות את הקבוצה בחלק העליון ופתאום אתם נמצאים בתחתית.

"אם נסתכל על הטבלה נראה שזאת ליגה צפופה, רוב הקבוצות שוות פחות או יותר ברמתן כך שהכל עדיין פתוח. אני מאמין בשחקנים ובצוות המקצועי שיחד נצליח להחזיר את הקבוצה למקומה הטבעי".

#בנילוד #אנסדאבור

כתבות נוספות