חלוקת נקודות במשחק הצמרת בין זלפה לכפר קרע

תיקו 1-1 במשחק הצמרת בין המוליכה זלפה לסגניתה כפר קרע: זלפה נותרה בעשרה שחקנים, כפר קרע עלתה ראשונה ליתרון. נביל אמארה: "תיקו בטעם ניצחון". חנא פרהוד: "היינו שווים שלוש נקודות וחבל לי".

משחק עונה קיבלנו אמש(שבת) בין זלפה לכפר קרע, או יותר נכון משחק מבחן אמיתי ועבור שתי הקבוצות אשר שואפות להיאבק על עליית ליגה עד סוף העונה. עבור כפר קרע מדובר בהזדמנות מצוינת במגרש הביתי שלה לצמק את הפער שעומד על 3 נקודות מהמוליכה זלפה ואילו זו מצדה רק רוצה לברוח מעה ולהתרחק מהיריבות תחתיה.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

המשחק נפתח לטובת המקומיים מכפר קרע ששלטו לאורך כל המחצית הראשונה וזה השתלם להם בדקה ה-10' מטיל חזק מחוץ לרחבה ששלח מואנס אגברייה וקבע 1:0 לכפר קרע. זלפה מצדה במחצית הראשונה הייתה נראית מבולבלת ובדקה ה-40' גם סגה מכה קשה כשהורחק משורותיה החלוץ חמאדה מחאג'נה שספג צהוב שני.

במחצית השנייה על אף שזלפה הייתה בעשרה שחקנים היא עלתה קבוצה אחרת לחלוטין מהמחצית הקודמת לה וכבר בהתקפה הראשונה שלה מייזר זועבי קיבל כדור ארוך מעודאי מחאמיד, השתלט עליו בתוך הרחבה עבר את השוער ודחק פנימה לתוך הרשת את שער השוויון. זלפה המשיכה לתקוף אך לא הצליחה לכבוש כמו גם יריבתה כפר קרע ולבסוף המשחק המרתק הסתיים בתיקו 1:1 וחלוקת נקודות, הפער בצמרת הטבלה כאמור לא משתנה.

כובש שער השוויון של זלפה. מיזר זועבי

נביל אמארה מאמן בני זלפה אמר בסיום: "אנחנו קופחנו בו הרבה, נשרקו מעל 8 כרטיסים צהובים לנו וזה פגע בנו בצורה קשה מאוד וגם הורחק לנו חלוץ מה שפגע בקבוצה קשות. ספגנו שער מוקדן אבל הראינו הרבה אופי, זה תיקו בטעם ניצחון. ידענו לחזור היום עם כל הנסיבות במשחק כל כך קשה וכך ממשיכים קדימה. אמרתי לשחקנים בחדר הלבשה במחצית - צריכים להאמין בעצמנו, חזרנו מפיגור כמעט בשלושה משחקים ועשינו את זה גם היום בעשרה שחקנים במשחק צמרת מול יריבה טובה כפר קרע".

חנא פרהוד מאמן כפר קרע אמר בסיום: "מאוכזב מאוד, חבל שזה הסתיים בתיקו, יכולנו לסיים את המחצית הראשונה עם 4-5 שערים בקלות. אם יצאתי מאוכזב מתוצאת תיקו מול קבוצה שמתיימרת לעלות ליגה ותקציב פי שלוש/ארבע משלי אני ההצלחה שלי עם הקבוצה שלי זה שהיום שיחקו בה שמונה שחקני בית מכפר קרע וההצלחה שלנו היא שהבאנו את כל הקהל הנפלא הזה, זו תעודת כבוד. היינו שווים שלוש נקודות וחבל לי".

חנא פרהוד במהלך המשחק

חזר לזלפה. יוסי סרוסי

#הפועלבניזלפה #מכביכפרקרע

כתבות נוספות