סכנין מתכוננת למכבי חיפה: עלאא אבו סאלח נפצע ולא ישותף, גאוצ'ו תורגל בהרכב

בני סכנין תתארח מחר באצטדיון סמי עופר למשחק חוץ מול מכבי חיפה: גאוצ'ו תורגל בהרכב הפותח אך עדיין התלבטות בינו ובין אזולאי, עלאא אבו סאלח נפצע ולא ישותף.

בני סכנין תתארח מחר באצטדיון סמי עופר(21:00) למשחק חוץ נגד מכבי חיפה. אפשר לקרוא למשחק הזה משחק הכיסאות, או צומת הדרכים של שני המאמנים. מעמדו של גיא לוזון אינו יציב והפסד מחר לבני סכנין עלול לשלוח את המאמן באופן אוטומטי הביתה. מנגד, בצד בני סכנין בתקופה האחרונה פליקס נעים גם הוא מקבל הרבה ביקורת מצד הקהל שאינו מתחבר לשיטת המשחק של המאמן וגם מהדרך שבה הקבוצה משחקת.

במשחק האחרון הקהל של סכנין קרא למאמן להתפטר לאחר שהתאכזב מהתיקו נגד מכבי נתניה על אף שבקבוצה הייתה שביעות רצון מהתוצאה. הביקורת של הקהל נגד המאמן טוענת שבני סכנין עושה יותר מדי כבוד לקבוצות האחרות ובכל משחק היא עולה במטרה לא להפסיד יותר מאשר במטרה לנצח ושהמערך של שלושה בלמים גורם לשחקנים לאבד את הביטחון על המגרש ולכבד את היריב.

שחקני בני סכנין

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

כזכור, בני סכנין פגשה את מכבי חיפה בעונה שעברה ארבע פעמים והשיגה בהן את מלוא 12 הנקודות. בהיבט הסגל, סכנין עדיין סובלת ממכת פציעות ובכל שבוע יש שחקן או שניים שמצטרפים לרשימה. עלאא אבו סאלח שהיה צריך לפתוח בהרכב במקומו של אברהם פאס נפצע באימון ומצטרף לרשימת הפצועים הכוללת את מוחמד כליבאת וג'אבר עטאא, מה שהוביל לכך שהוא לא ישותף מחר ואברהם פאס שלפי החלטת המאמן לא תוכנן להיות חלק מההרכב, יפתח בסופו של דבר.

פליקס נעים עשוי לבצע עוד שינוי מעניין מחר בהרכב כאשר היום באימון המסכם תורגל החלוץ הברזילאי לוקס גאוצ'ו בחוד ההתקפה לאחר ששלומי אזולאי לא ערך אימונים מלאים במהלך השבוע, אך עדיין לא התקבלה החלטה סופית מי מבין השניים יפתח. עידן שמש גם הוא חוזר לסגל לאחר שנעדר ממנו מעל חודש. בנוגע לקישור, שוב תורגל איהאב גנאים הצעיר כך שתמבי עשוי להיות בפעם השנייה ברציפות מחוץ להרכב הפותח.

הרכב משוער למחר: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, סרי פלאח, אברהאם פאס, מארון גנטוס, וונדרסון, חאלד חלאילה, איהאב גנאים(סגס תמבי), ישראל זגורי, פיראס מוגרבי , לוקס גאוצ'ו(שלומי אזולאי).

#בניסכנין

כתבות נוספות