מורסי ערידה על ההפסד לאכסאל: "המחצית הראשונה שלנו הייתה טובה מאוד, אחרי השער הראשון הכל השתנה&q

מורסי ערידה לאחר ההפסד של קבוצתו הפועל בית שאן לאכסאל: "עשינו את המחצית הראשונה הטובה ביותר שלנו בתקופה האחרונה, אחרי השער הראשון הסגל והעומק שלהם דיברו".

בשישי האחרון נפגשו הפועל בית שאן והפועל אכסאל למשחק מסקרן באצטדיון בכפר כנא. במהלך המחצית הראשונה הפועל בית שאן הייתה לגמרי בתוך המשחק ואף הצליחה להגיע למצבים, אך המחצית השנייה הייתה כולה תצוגה של היריבה הפועל אכסאל שניצחה את המשחק בתוצאה 3-0.

אחד מהשחקנים הבולטים בהפועל בית שאן הוא מורסי ערידה, השחקן בעל העבר בליגה הלאומית שהצטרף להפועל בית שאן לאחר חצי העונה האחרונה אותה סיים בקבוצתו הביתית באקה אל גרבייה. ערידה היה בהרכב הפותח של המשחק אך הוחלף בדקה ה-80' בעקבות פציעה.

מורסי ראשית התייחס למשחק עצמו וההפסד של קבוצתו: "פתחנו בצורה טובה מאוד אני חושב שהמחצית הראשונה הייתה המחצית הכי טובה שלנו בתקופה האחרונה. במחצית השנייה הם כבשו את השער הראשון ואז הסגל שלהם והעומק שלהם דיברו אין מה לעשות".

ראינו שהוחלפת בעקבות פציעה, מה מצבך מבחינת כשירות?

"הפציעה שלי לא חמורה, אני לא צפוי להיעדר"

מורסי ערידה

צילום: נזיה סולטאן

מבחינה אישית איך הרגשת במשחק הזה? "אני מרגיש טוב מאוד מבחינת היכולת האישית שלי, שיחקתי היום עם שחקני אכסאל ששיחקתי איתם בעבר ברמות הכי גבוהות. אני מקווה שיהיה בסדר בהמשך".

בשבועות האחרונים היה ספק אם תישאר בקבוצה, למה רצית לעזוב ומה שינה את החלטתך?

"רציתי לעזוב מסיבות אישית, כבר נכנסתי לחדר של איתן טייב(המאמן) ואמרתי לו את זה אבל הוא אמר שבשום פנים ואופן לא ישחרר אותי. אחרי השיחה איתו ישבתי עם עצמי, עם הסוכן שלי ועם ההורים והחלטתי בלב שלם שאני נשאר כאן, שהראש כולו בבית שאן ולא מתעסק יותר בקבוצות אחרות".

כל העניין הכלכלי ומה שקורה אצלכם בקבוצה מחוץ למגרש, השפיע עליכם גם מבחינה מקצועית לאחרונה?

"עכשיו דווקא רגוע כי העבירו את כל הכספים שהיו חייבים, נותנים שקט והבטיחו שגם המשכורת הבאה תגיע בזמן. בסך הכל עשינו שבועיים טובים גם מבחינת נקודת".

התמודדתם מול כמה קבוצות קשות בליגה: הובסתם מול אום אל פחם ובית שאן, אבל הצלחתם לסיים בתיקו מאופס מול הרצליה שהיא גם קבוצה קשה. איך אתה מסביר את זה?

"אני יכול להגיד על המשחק מול אום אל פחם שזו הייתה נפילה, היה שם איזה מקרה לא נעים שנתקלנו בו שאנחנו חוגגים והם מבקיעים מול שער ריק וזה שינה את המשחק לחלוטין".

אחרי הפגרה תפגשו את מכבי צור שלום, מצפים למשחק קל יותר מהיום?

"אין משחקים קלים בליגה הזו זה בטוח".

#הפועלביתשאן

כתבות נוספות