אחמד סבע מועמד לאימון דבורייה

דבורייה פנתה באופן רשמי למאמן אחמד סבע לאחר התפטרותו מאימון הפועל אום אל פחם והוא מצטרף לרשימת המועמדים לאימון הקבוצה.

אמש(שבת) בסיום המשחק בין הפועל אום אל פחם למ.ס טירה הודיע המאמן אחמד סבע על התפטרותו. בין הדברים שאמר המאמן בהודעת העזיבה: "העזיבה שלי חד משמעית, עבדתי מהלב נתתי מה שאני יכול. הקבוצה הזו נראית מהטובות בליגה והמקום כל כך טוב שאף אחד לא חשב עליו. אני יכול להיות גאה בכל שחקן שהיה ב אום אל פחם, יש כאן שחקנים טובים שעוד יתחברו יחד. עברתי הרבה בכדורגל כשחקן, אבל יש כבוד.

עוד הוסיף סבע על תחושותיו: "בן אדם שנותן כבוד לכולם ומחזיר לקבוצה אבל כנראה שהמועדון הזה חור על עצמו בכל פעם בהחלפת מאמנים. אני מאחל בהצלחה לכל מי שיגיע לכאן אני מאמין בדרך שלי , אני יודע מה יש לי ומאחל להם בהצלחה אני אהיה אוהד מספר אחד של הקבוצה. אני יכול להיות במקום הכי קשה ולקחת הכל עליי אבל לא כך, אם נסתכל רק על כדורגל הקבוצה הזו מצליחה בגדול".

 סיים את דרכו באום אל פחם. אחמד סבע

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

על השחקנים: "יכול להיות שלא פגענו בחלק מהשחקנים, גם שחקנים שהיו מלכים בליגת העל לא תמיד מצליחים במקום אחר. אבל השתמשנו בכולם, חלקם עוד צריכים להיכנס לכושר אבל זה לא העניין אני יכול להגיד לך שיש פה קבוצה מצוינת שאחמד סבע בנה. אני יכול להגיד לך שכל מי שיגיע לכאן יהינה, כי אחמד סבע היה כאן. אני רוצה להגיד לשחקנים שלי: תהיו במקום שלכם זה הפרנסה שלכם, תצליחו. אם לא השנה ניפגש בהמשך ותצליחו".

על המשך דרכו: "אני רק בתחילת הדרך שלי, אני עוד אאמן בטוח. יש לי עוד דרך אני עדיין צעיר". 

עוד בנוגע להמשך דרכו, בשעות האחרונות מאז התפטרותו קיבל סבע פנייה רשמית מדבורייה אשר נמצאת עדיין ללא מאמן בליגה ב' ומחפשת את הדמות שתוליך אותה לליגה א' כפי שהיא תכננה טרם פתיחת העונה. מנגד, בצד אום אל פחם חשבו על ביצוע אירוע חסר תקדים בליגה ופנו להפועל אכסאל בנוגע למאמן סמיר עיסא אלא שכצפוי נתקלו בסירוב, מה שייאלץ אותם לחזור אל המועמדים הנוספים שישנם על הפרק וביממה הקרובה יהיו התפתחויות בנושא.   

#דבוריה #אחמדסבעמאמן

כתבות נוספות