תיקו שני ברציפות להפועל כפר כנא. פאיד חסון: "העובדה שהשוער של צור שלום מצטיין המשחק אומרת הכל"

תיקו שני ברציפות להפועל כפר כנא: סיימה ב 0-0 מול צור שלום. צפו בראיון המלא עם מאמן הקבוצה פאיד חסון

 

הפועל כפר כנא רושמת תיקו שני רצוף והפעם נגד מכבי צור שלום במשחק חוץ. לאחר אחרי התיקו הביתי נגד הפועל אכסאל שעשתה בשבוע שעבר, סיימה היום(שישי) הפועל כפר כנא עוד משחק עם תיקו אך הפעם ללא שערים מול מכבי צור שלום. הפועל כפר כנא ללא מוטי מלכה הפצוע היא קבוצה מתוסכלת אפשר לומר, ניתן לראות בבירור כי מה שחסר לקבוצה במשחקים האחרונים זה חלוץ החוד שלה, האחד שמתרגם את המצבים לשערים.

לחצו לצפייה בראיון המלא עם פאיד חסון

 

המחצית הראשונה הייתה בשליטת האורחת כפר כנא כאשר היא הניעה כדור בצורה מצוינת והגיעה לכמה מצבים שהיו יכולים להסתיים בשער. אמיר נפאע היה קרוב מאוד לכיבוש כאשר הוריד כדור טוב ובעט מ-25 מטר, אך הכדור פגע בקורה ויצא החוצה.
 

במחצית השנייה הגיעה הפועל כפר כנא להזדמנות כיבוש נוספת כאשר כדור קרן הגיע לראש של אחמד אעמר שנגח את הכדור ישירות לשער של אלמדון אך השוער היה במקום ובזמן הנכון ורשם הצלה ענקית. ועוד בנוגע לעמדת השוער, גם מצד כפר כנא יכולים להיות מרוצים כאשר בשאר דאהר שוערה המוכשר של האורחת הציל באותן דקות בעיטה חופשית מצוינת של צור שלום ותוצאת המשחק נותרה 0-0 עד לסיום, חלוקת נקודות בין כפר כנא לצור שלום.

צילום: ניזאר אבו עקל 

 


מאמן הקבוצה פאיד חסון אמר בסיום המשחק: "את האמת ידענו שיהיה משחק חוץ קשה, הכנו את עצמנו טוב מאוד למשחק ולמגרש שאי אפשר לפתח בו כדורגל טוב, אבל במחצית הראשונה יכולנו לגמור תא המשחק הגענו להמון מצבים ועצם העובדה שהשוער שלהם הוא מצטיין המשחק אומרת הכל. במחצית השנייה לא הצלחנו להמשיך את היכולת מהמחצית הראשונה. אנחנו יודעים שחסר לנו בסגל שחקנים שיכולים לגמור משחק גם לאור הפציעות שלנו" 

 

עוד הוסיף חסון: "הקבוצה מגיעה למצבים, פשוט חסר קצת ריכוז. אני לא מרוצה מהתוצאה וחשוב לי להגיד, אנחנו יוצאים עכשיו לפגרה. יכול להיות שנתחזק אבל מה שבטוח הוא זה שנעבוד על הפציעות של השחקנים ומקווה שנחזור לחלק השני של המחזור עם כל השחקנים בריאים". 

צילום: ניזאר אבו עקל 

צילום: ניזאר אבו עקל 

צילום: ניזאר אבו עקל 

 צילום: ניזאר אבו עקל 

צילום: ניזאר אבו עקל 

צילום: ניזאר אבו עקל 

צילום: ניזאר אבו עקל 

צילום: ניזאר אבו עקל 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload