תבוסה כואבת להפועל באקה בהרצליה, השוער אסיל עוויסאת נותר מחוץ להרכב

באקה הובסה 5-0 על ידי הפועל הרצליה: אסלאם מוואסי, אסיל עוויסאת ורמי קייסי נענשו ונותרו מחוץ להרכב. יואל אבוחצירה חגג צמד, הוריד חולצה והורחק.

אחרי הניצחון הדרמטי בשניות האחרונות של תוספת הזמן במחזור הקודם, קיוו בעירוני באקה לשמור על יציבות כשהתארחו בהרצליה אצל הפועל המקומית. המאמן רונן ווינשטיין החליט להשאיר את אסלאם מוואסי, רמי קייסי ואסיל עוויסאת מחוץ להרכב הפותח בגלל שאיחרו להגיע לאיצטדיון בהרצליה בשעה שנקבעה לשחקנים, מה שהוביל לכך שאביב לוי שהצטרף לפני יומיים לקבוצה פתח בין הקורות.

שחקני באקה והרצליה

צילום: הדף הרשמי הפועל באקה

המחצית הראשונה התנהלה ברובה באמצע המגרש ושחקני שתי הקבוצות הרבו לאבד כדורים. רק בדקה ה-42' ראינו את ההזדמנות הממשית הראשונה במשחק שממנה גם נכבש הראשון של המארחת, הגבהה מצד ימין לעבר מרכז הרחבה של באקה מצאה את דור חמו חופשי ללא שמירה והוא נגח לפינה הרחוקה של השוער אביב לוי וקבע 1-0 להרצליה, תוצאה שנשמרה עד השריקה למחצית.

עשר דקות בתוך המחצית השנייה אסלאם מוואסי נכנס לשחק במקומו של שרון לוי בבאקה ששלחה יותר שחקנים קדימה במטרה להשיג את שער השוויון, אבל השערים נפלו דווקא בצד השני הרבה בגלל משחק חלש מאוד של חולית ההגנה שחילקה לחלוצי הרצליה מתנות בנדיבות רבה.

נענשו ונותרו מחוץ להרכב

בדקה ה-58' טעות בהגנת באקה, הכדור הגיע ליואל אבוחצירה שכבש בקלות את השני של הרצליה. בדקה ה-72' כדור עומק לתוך רחבת באקה מצא שוב את אבוחצירה בלתי מכוסה שגלגל בקלות לרשת אחרי שעבר את אביב לוי. אבוחצירה, שהשלים צמד חגג עם הורדת חולצה ושכח כנראה שהוא קיבל כרטיס צהוב מהשופט וראה את הצהוב השני והאדום.

הרצליה נותרה עם עשרה שחקנים אבל זה לא מנע ממנה לכבוש עוד שני שערים כאשר בדקות ה-75' וה-90' מתנאל טדסה כבש צמד משלו אחרי איבודי כדור של הגנת באקה. במהלך המשחק וגם בסיומו נשמעו קריאות של חלק גדול מאוהדי באקה שליוו את הקבוצה להרצליה נגד חולית ההגנה והשוער אביב לוי שערך הופעת בכורה בקבוצה.

#הפועלבאקהאלגארבייה

כתבות נוספות