מכבי דליה הפסידה 2-0 לקרית אתא, אחמד סבע כבש ובישל

מכבי דליה שעדייו ללא מאמן הפסידה 2-0 במשחק חוץ לקרית אתא. אחמד סבע כבש ובישל, ענאן נסראלדין עמד על הקווים של דליה.

במסגרת המחזור התשיעי בליגה א׳ צפון, אירחה עיורני קרית אתא הממוקמת במקום ה-14 את מכבי דלית אל כרמל הניצבת במקום העשירי. מי שניהל את המשחק של דליה הוא שחקן הקבוצה ענאן נסראלדין שתפס את עמדת המאמן באופן זמני אחרי התפטרותו של אלי מזרחי.

ענאן נסראלדין על הקווים של דליה

המחצית הראשונה נפתחה בצורה חלשה ובקצב איטי, כששתי הקבוצות שיחקו באופן מפוזר והתקשו להניע את הכדור. רק בדקה ה-22' הגיעה ההזדמנות הראשונה במשחק כשמכבי דליה יצאה להתקפת מעבר מהירה וחסיב אבו רוקן בעט מתוך הרחבה לעמוד. דליה המשיכה לשלוט בקצב המשחק והפעילה לחץ גבוה על שחקני הקבוצה המקומית אבל ללא יעילות בהתקפה וללא יצירת מצבים.

בדקה ה-42 קיבל חלוצה של קרית אתא אחמד סבע כדור מחוץ לרחבה וסובב אותו בצורה יפה לפינה הרחוקה של שערה של דליה, אבל הכדור חמק ליד העמוד. תיקו מאופס בתום המחצית הראשונה בקרית אתא. מיד עם פתיחת החצי השני מבצע אישי מרהיב של אחמד סבע שעובר את הבלם של דליה, מגיע לבדו מול השוער וקובע 0-1 למקומיים.

הצטיין עם שער ובישול. סבע

בדקה ה-60' עוד מתפרצת מסחררת של קרית אתא אבל אחמד שעבאן מחמיץ משני מטרים מול שער ריק. בדקה ה-63' כדור קרן של דליה הגיע לחסיב אבו רוקן שבעט מהאוויר לידיים של השוער. בדקה ה-67' אחמד סבע, הפעם בתפקיד המבשל, הרים כדור נפלא לראשו של אחמד שעבאן שנגח לרשת של מוחמד שבאט והכפיל את היתרון לכחולים. לאחר השער השני דליה כבר ויתרה על המשחק ולא הצליחה להגיע להזדמנויות. מנגד, הסדר והלחימה של שחקני המארחת הותירו את התוצאה על קנה, 0-2 וניצחון שני העונה לקרית אתא.

שחקני דליה וקרית אתא

יו"ר מכבי דליה סאלח נסראלדין אמר בסיום: "המשחק התפתח לטובתנו כבר מההתחלה והיינו צריכים להכריע אותו במחצית הראשונה, לצערי במחצית השנייה המשחק התפתח לכיוון אחר. במחצית הראשונה איבדנו עוד שחקן (עזאיזה) שהצטרף לשאר הפצועים ועלינו בלעדיו לאחר מכן. יש לשבוע הזה שעברנו הרבה השפעה בכדורגל. עברנו שבוע קשה. קפטן הקבוצה ענאן נסראלדין (פצוע) עמד היום על הקווים ובמוצ"ש או יום ראשון אנחנו נודיע על המאמן החדש של מכבי דליה ונקווה שיוביל אותה לצמרת העליונה. אם הוא ירצה לעשות החלפות שחקנים אני אגבה אותו ואגבה אותו בכל דבר".

על מצבה הכלכלי של דליה שעלה לאחרונה בכותרות: "במכבי דליה עד עכשיו לא היו בעיות כלכליות, הקבוצה הכי שקטה בכל הליגה. לא החסרנו משכורת אחת לאף אחד. הכל זה אך ורק שמועות".

#מכבידליה #אחמדסבעשחקן

כתבות נוספות