פריד טאהר: "משכתי את עצמי כחודש עד שהודעתי על ההתפטרות"

פריד טאהר על התפטרותו השבוע מהפועל דליה: "לא היו לי תשובות לתת לשחקנים, משכתי את עצמי כחודש עד ההודעה".

הפועל דליה הייתה קבוצה מעט הפכפכה מתחילת העונה יחד עם פריד טאהר. אמנם דליה לא סומנה כקבוצת צמרת אך הצליחה להפתיע חלק מהן בניצחונות הבודדים אותם רשמה. כאמור דליה רשמה תחת טאהר שלושה ניצחונות וארבעה הפסדים ושבוע מספר ימים לפני משחק הגביע של הקבוצה הודיע מאמנה פריד טאהר על התפטרותו.

שוחחנו עם פריד על החלטתו וראשית התייחס לימים שקדמו להודעת ההתפטרות: "את האמת זו לא הייתה הפתעה בשבילי, משכתי את זה כחודש באמת עד הדקה האחרונה".

מה הוביל לכך שתעזוב? "מבחינת קבוצה בנינו קבוצה צנועה ולא יקרה מבחינת עלויות אבל המצב הכלכלי הכריע והפריע לאימונים עד כדי שסבלתי עם השחקנים שם. לא היו לי תשובות לתת להם בשם ההנהלה".

פריד טאהר

צילום: אחמד עזאיזה

ומה התכניות שלך עכשיו?

"זה עוד חדש, אני אסיים מנוחה של כמה ימים ובטוח שההצעות יגיעו ולא פוסל אף קבוצה. מחפש מקום מסודר אבל בטח לא פרישה, זו רק תחנה בשבילי ואני מקווה שיהיה בסדר בהקדם".

איך השחקנים קיבלו את העזיבה?

"את האמת אני מצדיע לשחקנים, היינו מגובשים שאין דברים כאלה. חלק מהם כמעט בכו אבל הסברתי להם שזה הכדורגל וצריך להמשיך הלאה, מאמן בא והולך וגם שחקן בא והולך".

אותם שחקנים הפסידו לדבורייה בגביע, אתה חושב שהעזיבה שלך השפיעה? "את האמת הם עשו את העבודה והם ימשיכו לעשות את העבודה אבל צריך שיהיה מסביב מי שיטפל בהם".

#פרידטאהר #הפועלדלייתאלכארמל

כתבות נוספות