נקודת רתיחה בשפרעם: אי הגעה למשחק עלולה להביא להשלכות כבדות

נקודת רתיחה בשפרעם: שוב בעיות מחוץ למגרש, שוב ספק לפתיחת המשחק מול הפועל רובי שפירא חיפה. 

הרבה צרות עוברות על הפועל שפרעם בתקופה האחרונה ושוררת שם תחושה של אי וודאות לגבי עתיד הקבוצה. רק כשעתיים לפני המשחק האחרון שבו הפסידה להפועל ירושלים, קיבלו השחקנים הוראה להגיע למשחק לאחר שבכל היממה הקודמת למשחק קיבלו הוראה הפוכה.

אין ספק שמתחילים לראות את ההשלכות הרעות מאותתות לקבוצה ומוליכות אותה לקצה שעלול לסכן את קיומה. כבר במהלך השבוע ביקש להשתחרר מהקבוצה שחקנה הבכיר בילאל סבע ולא מן הנמנע שאחרי אירועי היממה האחרונה בקשות שחרור נוספות יגיעו מצד שחקנים נוספים שאף לא הגיעו לאימונים בימים האחרונים וביממה האחרונה בשפרעם מספרים: "באימון האחרון זה כבר שבר שיא ונכחו בסביבות 7 שחקנים בלבד, שחקנים הציבו תנאי להנהלה שיגיעו למשחק אלא אם יקבלו טופס שחרור מיד אחריו. ההנהלה דיברה עם השחקנים עד השעות הקטנות של הלילה". 

המצב מתדרדר. הפועל שפרעם

הפועל שפרעם הוכיחה שבימים מתוקנים וללא המחלוקות בין ההנהלות שפגעו בהתנהלותה, היא יכולה להיות אחת מהקבוצות המפתיעות של הליגה בהובלתו של אברהים אבו רקיק, אלא שכל מה שעוברת סביב למגרש פוגע בה בצורה ישירה והפך אותה לקבוצה חסרת אונים גם מבחינה מקצועית. 

אם כך, מה שהכבר הפך להרגל חוזר גם השבוע ומסתמן שהפעם החזרה לשגרה אחרי ההצהרות על אי ההגעה למשחק תהיה קשה יותר עד בלתי אפשרית אחרי אירועים אלו במידה ואכן יגיעו למצב שבו הקבוצה לא תשחק מול הפועל רובי שפירא בשעה 14:00 ובמידה וכן בסופו של דבר המשחק יתקיים השאלה המרכזית היא באיזה הרכב הוא יהיה. 

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות