הפועל אכסאל רשמה ניצחון גדול 3-0 על הפועל בית שאן

הפועל אכסאל חזרה למסלול הניצחונות והביסה 3-0 את הפועל בית שאן. חן ידען כבש שער בכורה, בוארון ומוסא טראבין השלימו את הנוספים. גל אלקנתי נפצע, הוחלף ופונה מתחומי המגרש.

הפועל אכסאל ארחה היום(שישי) את הפועל בית שאן באצטדיון בכפר כנא למשחק מסקרן במסגרת המחזור התשיעי של ליגה א' צפון. קבוצתו של סמיר עיסא הגיעה למשחק היום לאחר התיקו מול הפועל כפר כנא שבוע לפני כן באותו המגרש ואין ספק שרק רצתה לרשום חוויה מתקנת והפעם לצאת כשידה על העליונה, ואם בשבוע שעבר הזכרנו את אכסאל שלמרות יכולתה הטובה לא יצאה עם מלוא הנקודות, הפעם היא הצליחה לעשות זאת ובגדול. מצד הפועל אכסאל מי שלא שותף הוא ניר אברג'יל הפצוע ומצד הפועל בית שאן הבלם באסל טאהא שחזר מהרחקה ומורסי ערידה היו בהרכב הפותח.

מועמר קראקרה מול באסל טאהא

המחצית הראשונה אמנם נפתחה מעט מטעה אם מסתכלים על תוצאת המשחק כאשר בית שאן לחצה ואף הגיעה למספר הזדמנויות מסוכנות, אך לא הצליחה לנצל אותן. מנגד, אכסאל בתחילת המחצית לא הצליחה להגיע למצבי איום ממשיים ואילו המצב הראשון המסוכן הגיע לקראת סוף המחצית כאשר מי שכמעט הצליחו להעלות את קבוצתם ליתרון הם מועמר קראקרה ועומר בוארון אך גם הם לא הצליחו לעשות זאת והמחצית הראשונה הסתיימה מאופסת.

אירוע משמעותי מאוד קרה דקות ספורות לפני סיום אותה מחצית כאשר לאחר היתקלות בין השחקנים מורסי ערידה וגל אלקנתי שני השחקנים פונו אל מחוץ למגרש. אלקנתי נראה מחזיק ברגלו ומתקשה ללכת ולהבדיל מערידה שהצליח לחזור למגרש, הוא נותר בחוץ ומי שנכנס במקומו הוא מוסא טראבין. אלקנתי פונה מתחומי המגרש באמצעות סיוע ויש חשש לפגיעה משמעותית ברגלו והיא תיבדק ביומיים הקרובים.

גל אלקנתי מפונה מהמגרש באמצעות סיוע

המחצית השנייה נפתחה שונה בהיבט הפועל אכסאל שהגיעה חזקה יותר ומסתמן שמה שהיא הייתה צריכה בכדי לקבל ביטחון הוא שער יתרון ראשון וזה מה שקרה בדקה ה-58' כשעומר בוארון ממצטייני הפועל אכסאל הכניס את הכדור לרשת והעניק יתרון ובטחון לקבוצתו. את הביטחון של שחקני אכסאל היה ניתן לחוש בדיוק שתי דקות לאחר מכן כשחן ידען כבש את שער היתרון השני ושער הבכורה שלו במדי הקבוצה לו הוא כל כך חיכה.

עוד במהלך המחצית השנייה מי שרשם דקות ראשונות במדי הקבוצה הוא הקשר חמד גנאים שחקן העבר של בני סכנין שקיבל קריאות אהדה גדולות מהקהל בעת כניסתו.

הופעה ראשונה במדי הפועל אכסאל. חמד גנאים

המשחק לא הסתיים כך והפועל אכסאל שמאותם רגעים ביטלה את היריבה הפועל בית שאן, הצליחה לכבוש גם את השלישי כאשר בדקה ה-90' מוסא טראבין הכניס כדור למועמר קראקרה בתוך הרחבה, החלוץ המצוין בעט לכיוון השער אך פגע בקורה. טראבין שהיה במקום וקיבל את הכדור החוזר, הכניס אותו פנימה וקבע שער יתרון שלישי ואת תוצאת הסיום 3-0.

סמיר עיסא וקבוצתו יכולים להיות מרוצים מיכולת מצוינת וניצחון יקר שמעמיד אותם כרגע במקום הראשון (בהתחשב בכך שהפועל רובי שפירא טרם קיבלה את הנקודות מההפסד הטכני של הפועל שפרעם שיעמיד אותה נקודה אחת בלבד מעל הפועל אכסאל).

מועמר קראקרה

כובש השער חן ידען אמר בסיום המשחק: "אני שמח שהשער שלי עזר לקבוצה לנצח ועכשיו מסתכלים קדימה. נכון שזו לא פעם ראשונה שקשה עד השער הראשון שאנחנו כובשים אבל אנחנו עובדים על הכל, בסוף ניצחנו 3-0 ולקחנו את הנקודות וזה מה שהכי חשוב".

ידען עטוף בצעיף הקבוצה שהעניקו לו האוהדים

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות