אחי נצרת רשמה הפסד כואב לרמת השרון: הובילה אך ספגה מהפך בדקות הסיום

אחי נצרת רשמה הפסד כואב להפועל רמת השרון: אחי הובילה, ספגה שער שוויון וחטפה מהפך בדקה ה-90'. מהומות נרשמו בין קהל אחי נצרת לסדרני המגרש בסיום המשחק. אחי נצרת יצאה למשחק חוץ קשה ברמת השרון במטרה לייצר מחדש רצף ניצחונות שנעצר לאחר ההפסד לכפר סבא לפני שני מחזורים. ניצחון של נצרת היה מביא אותה למרחק נקודה אחת בלבד מהמוליכה הפועל כפר סבא שהפסידה אתמול במשחק שפתח את המחזור בתוצאה 1-0 להפועל תל אביב. הניצחון של הפועל תל אביב קירב אותה לשתי המוליכות ובמאזנה נקודה אחת בלבד פחות מאחי נצרת. אחי יצאה מאוכזבת בסיום בעיקר בגלל שהתוצאה לא שיקפה את מהלך המשחק שברובו היא הייתה עדיפה על המארחת.

מבחינת הרכב הקבוצה, אדהם האדיה פתח בהרכב זהה לשבוע שעבר. המשחק התחיל בלחץ מכיוונה של אחי על השער של רמת השרון והמשחק התנהל בצורה אגרסיבית מצד שתי הקבוצות ואחי הצליחה לעלות ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-14' כאשר הגבהה יפה של אחמד שעבאן הגיעה ישירות למוראד אבו ענזה שניסה לבעוט מהאוויר, הכדור פגע בגופו של בלם רמת השרון ונהדף ישירות לרגלי ספואן חילו שהפציץ טיל אדיר לתוך הרשת וקבע 1-0 לאחי נצרת.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

היתרון נשמר למשך שש דקות בלבד ובדקה ה-20' אחי ספגה שער שוויון כאשר קייס גאנם קיבל כדור מצוין מאור חסידים ששם אותו באחד על אחד מול גד עמוס, גאנם לא התבלבל, עבר את השוער של אחי וגלגל פנימה לשער החשוף. המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 1-1. אחי נצרת הייתה עדיפה ברוב הדקות, אך הצליחה לתרגם זאת רק לשער אחד.

המחצית השנייה יצאה לדרך ללא שום שינוי בשתי הקבוצות ובדקה ה-58' אחי ערכה חילוף ראשון כאשר מוראד אבו ענזה יצא ובמקומו נכנס החלוץ מייקל סיטון ואחי עברה לשחק עם שני חולצים. בדקה ה-59' חסן אבו זייד הצליח להביא את אחי שוב למצב מסוכן ובעט טיל מחוץ לרחבה אך אסף רז הדף לקרן. מהעבר השני, חמש דקות לאחר מכן בעיטה של מישאלוף מחוץ לרחבה מאיימת על שער אחי אך גם במקרה הזה הכדור נהדף על ידי עמוס לקרן. בהמשך המחצית אחי ביצעה חילוף נוסף כאשר אבו עלי (עלאא בכר) יצא ובמקומו נכנס מואמן סאלח.

חסן אבו זייד

צילום: נזיה סולטאן

בדקה ה-88' הגיעה הזדמנות כפולה לאחי נצרת בתוך הרחבה כאשר חמודי חטיב ניסה להכניע את אסף רז בבעיטה, הכדור נהדף ישר לרגלי סיטון שבעט שוב אבל חלש לידי השוער. הרגע הדרמטי של המשחק כולו הגיע בדקה ה-90' כאשר טרי גאירה שנכנס כמחליף בשורותיה של רמת השרון, עבר באגף ימין את אחמד שעבאן, מסר לרחבה ואכרם שריח לא הצליח להרחיק, הכדור הגיע לאור זוזוט שבעט שטוח לפינה הימנית וקבע מהפך 2-1 לרמת השרון. התוצאה נשמרה עד לסיום.

מה שהיה חסר לאחי נצרת כדי להשלים ניצחון במשחק הזה הוא הסיומת. השינוי ההתקפי של אדהם עם הכנסת שחקני התקפה כדי להכריע את המשחק, עלה להם ביוקר בגלל מתפרצת מדויקת בסוף המשחק מרגלי מחליפי רמת השרון שדווקא נראתה עייפה במחצית השנייה ורק התגוננה מפני התקפת אחי נצרת.

בסיום המשחק נרשם אירוע חריג נוסף כאשר התפתחה מהומה ענקית בין קהל אחי נצרת לבין הסדרנים במגרש. ממש עם שריקת הסיום שחקני אחי נצרת בעצמם רצו לעבר היציע כדי להפריד בין הקהל לבין הסדרנים והקפטן אמג'ד סלימאן דאג בעצמו להוציא את אוהדי אחי נצרת מהיציע ואף חיכה עד שאחרון האוהדים ייצא בשלום.

תיעוד אירועי סיום המשחק

#אחינצרת

כתבות נוספות