עבד טיטי: "לא באים לעשות הרבה כבוד לאום אל פחם, צריכים את הנקודות יותר מהם"

מ.ס טירה יוצאת למשחק חוץ קשה באום אל פחם. טיטי: "לא באים כדי לעשות כבוד לאום אל פחם, באים לקחת נקודות". מוחמד ג'ונדייה הצטרף השבוע.

קבוצתו של מוחמד סמארה תתארח היום(18:30) באום אל פחם למשחק מסקרן ולא פשוט. מ.ס טירה שעברה טלטלות בפתיחת העונה, נראית עכשיו שונה לחלוטין ומסתבר שהנהלת הקבוצה ידעה לשים את האצבע בדיוק על כך בעיה שזיהתה בלי להכניס את הקבוצה ללחץ מיותר, מה שהביא אותה להשתקם במהרה תוך שהיא חדורת מוטיבציה רבה.

בהיבט סגל הקבוצה, הקבוצה שחררה את השחקן מועאיד מנסור לשועאע כפר קאסם בליגה ב' והחזירה את השחקן המוערך מוחמד ג'ונדייה.

שוחחנו עם עבד טיטי יו"ר הקבוצה שאגב בדיוק בזמן השיחה סיים משחק עם הותיקים של טירה וכבש חמישייה: "אנחנו במגמת עלייה, באים אך ורק כדי לקחת נקודות. אנחנו לא במצב שיכולים לעשות כבוד יותר מדי, אום אל פחם פחם במצב מצוין מבחינת נקודות".

אום אל פחם מגרש שבליגה יודעים שקשה להוציא בו נקודות "יש קשה ויש רצון, תמיד אפשר לעשות דברים".

עבד טיטי

צילום: נזיה סולטאן

תיקו יספק אתכם? "בכל משחק חוץ אני אומר לשחקנים שאנחנו מתחילים ב0-0 שזה כבר נקודה, כל נקודה חשובה במשחק חוץ".

לאום אל פחם על הנייר יש סגל חזק משלכם, איך מתכוננים אליו? "יש להם שמות והם ממשיכים להתחזק, אני לא יודע מה המטרות שלהם אם לעלות ליגה אבל הם במצב מצוין חזק למעלה וכבר שלושה משחקים לא סופגים בבית אבל גם לנו יש סגל עם שמות ואנחנו לא באים לעשות הרבה כבוד אנחנו צריכים את הנקודות יותר מהם. יהיה משחק קשה בטוח עם ההתקפה שלהם והקהל שלהם".

על מגמת העלייה של הקבוצה: "אני כבר שנה שמינית בקבוצה, אנחנו אולי הקבוצה היחידה במגזר שמסיימת ללא חובות כל שנה, אנחנו לא פועלים מתוך לחץ ומקבלים החלטות מהירות. זיהינו את הבעיות ופעלנו נקודה אחרי נקודה, טיפלנו בכנפיים אחר כך באמצע והנה תראו גם את גזל שהשתפר. אני לא ממהר גם עכשיו לקפוץ לראש הטבלה, יש לנו סבלנות עד סוף הסיבוב ונקווה שהמזל יהיה איתנו כי באמת בחלק מהמשחקים המזל פשוט לא היה איתנו".

השתפר. גזל

צילום: נזיה סולטאן

#מסטירה #הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות