משחקי צמרת בליגה ב': כאוכב מארחת את כפר מנדא, כאבול את צעירי כפר כנא

שני משחקים מסקרנים צפויים להתקיים במסגרת המחזור הקרוב בליגה ב' צפון א': כאוכב מוליכת הטבלה תנסה לשמור על מקומה מול מי שמאיימת עליו וזוהי כפר מנדא. כאבול המתחזקת תארח את צעירי כפר כנא שספגה הפסד טכני שהרחיק אותה מהצמרת.

הפועל כאוכב - מועדון כדורגל אחווה כפר מנדא

משחק דרבי חשוב מאוד מצפה לנו במחזור הקרוב בליגה ב' צפון א' כשהפועל כאוכב מוליכת הליגה מארחת את סגניתה הלוהטת בתקופה האחרונה אחווה כפר מנדא. המשחק שייערך ביום שבת (14:30) נחשב למשחק החשוב ביותר של שתי הקבוצות עד כה, קרב על הצמרת שאומר לספק לנו מפגש מרתק ורב אירועי כדורגל.

כפר מנדא הצליחה לחבר רצף של ארבעה ניצחונות שהעלו את מספר הנקודות בקופה ל-16', בעוד שכאוכב עם 19' נקודות ממשיכה להוביל את קבוצות הליגה, רוצה לנצח והקרב מבחינתה הוא על שש נקודות.

סאלח נמארנה, המאמן המעולה של הפועל כאוכב, מסר ליאללה ספורט: "בשבילנו זהו משחק חשוב ככל שאר המשחקים, שהמטרה שלנו לנצח אותו ולהשיג את שלוש הנקודות. יש לנו קבוצה מעולה שמנוהלת בצורה מקצוענית ורגועה שעוזרת לנו מאוד".

שחקני הפועל כאוכב

בצד השני, שוחחנו עם שאדי חמודה שחקנה של כפר מנדא שמסר לאתר יאללה ספורט: "אנחנו קבוצה חזקה מאז שהתחילה העונה אבל הדברים התחברו לאחרונה משום שרובנו שחקנים חדשים בקבוצה. אנחנו וכאוכב שכנים וזהו דרבי מבחינתנו. מתכוננים למשחק כמו תמיד בצורה הטובה ביותר ונבוא כדי לנצח". על העונה המדהימה שעושה כפר מנדא, חמודה הוסיף: "הליגה מאוד קשה, חשוב שנמשיך באותה יכולת עד הסוף כדי שנהיה ראשונים".

משחק סופר מעניין נוסף צפוי לנו מחר בכאבול (13:30) בו תארח בני כאבול את צעירי כפר כנא. בני כאבול תגיע למשחק מהמקום השלישי ובקבוצה מאמינים שביכולתם לשמור על מאה אחוזי הצלחה בבית למרות היריבה הקשה. "המשחק נגד כפר כנא הוא משחק צמרת לכל דבר ועניין, יש לנו את היכולת לנצח ואני מקווה שכל הדברים ילכו לטובתנו במשחק" מסר לנו ג'אסר ריאן מנהל הקבוצה והוסיף: "צירפנו את עידן סרור שיחזק את עמדת הקשר ההתקפי בקבוצה והמטרה שלנו היא ברורה לעלות לליגה א'".

שחקני בני כאבול

אצל האורחת, מלבד פציעתו של המגן השמאלי מתנאל בן סימון ושחרורו מהקבוצה, החלטת בית הדין של ההתאחדות לפסוק נגדם הפסד טכני במשחק האחרון מול עראבה לא ממש תרמה להכנות לקראת המשחק. מנהל הקבוצה מג'ד עואוודה מאמין בכל זאת שהקבוצה תגיע למשחק בריכוז מלא, מדובר במשחק חוץ קשה במיוחד וכאבול קבוצה טובה ובכוונתה להתמודד על עליה. גם לנו יש קבוצה טובה שמחפשת תמיד לנצח ולמרות פציעתו ושחרורו של מתנאל שיחסר לנו מאוד לאורך כל העונה אנחנו נסע לכאבול במטרה להשיג ניצחון, מדובר בליגה מאוד קשה העונה אבל אנחנו קבוצה עם אופי, מאמן והנהלה שכבר חוו עליות וירידות ויש לנו ניסיון רב".

לגבי ההחלטה של בית הדין אמר עואוודה: "כבר הבוקר (חמישי) הגשנו ערעור לבית הדין של ההתאחדות ואנחנו די בטוחים שכבר ביום ראשון הקרוב יחזירו לנו את שלוש הנקודות".

#צעיריכפרכנא #הפועלכאוכב #בניכאבול #כפרמנדא

כתבות נוספות