ליגה ב': נחף במשחק מסקרן מול ממב"ע, עראבה מול מכבי שפרעם

מחזור נוסף של ליגה ב' ייצא לדרך ממחר ויספק לנו מפגשים מסקרנים: מי תתקדם מעלה בטבלת הליגה ומי תצא מאוכזבת? קראו איך מתכוננות הקבוצות לקראת המשחקים.

מכבי בני נחף קאסם - מועדון ספורט בני "ממבע" הגולן והגליל

במסגרת המחזור השמיני בליגה ב' צפון א', מכבי נחף קאסם הממוקמת שמינית בטבלה עם 9 נקודות תארח את מ.ס בני ממב"ע הגולן השביעית עם 10 נקודות. נחף, בהדרכתו של המאמן חגי ממן, לא ניצחה בשלושת המשחקים האחרונים שלה ולא כבשה בשני משחקיה הקודמים נגד מג'דל כרום ובני סמיע, משחקים אשר הסתיימו בתיקו ללא שערים. נכון שההגנה של נחף השתפרה בתקופה האחרונה אך מנגד היא סובלת בחלק ההתקפי שלא הצליח לכבוש מזה שני משחקים ובשל כך היא החתימה במהלך השבוע את החלוץ המצוין ויאם מוסא שהגיע מבית"ר נהריה.

בצד השני, שחקניו של המאמן וג'די אלקיש מגיעים למשחק אחרי הפסד ביתי שני העונה בליגה במשחק "העולות החדשות", 1-0 לצעירי טמרה שהפתיעה את האדומים בשער מוקדם מאוד בדקה השנייה והצליחה לשמור עליו עד לשריקת הסיום. בני הגולן שאופת להחזיר את הביטחון לשחקנים שהתערער לאחר שנחלו שני הפסדים רצופים- הראשון בגמר הגביע המחוזי והשני במחזור הקודם של הליגה.

שחקני ממב"ע

מכבי סקציה מעלות תרשיחא - הפועל בועיינה

במסגרת המחזור הקרוב בליגה ב' צפון א', הקבוצה הצנועה, מעלות תרשיחא, תארח את הפועל בועיינה. מעלות תרשיחא מדשדשת בתחתית הטבלה מאז מחזורי הפתיחה ומתקשה לצבור נקודות. היכולת החלשה שלהם מתבטאת בכמות השערים שספגה- 22 שערים בשישה משחקים וממוצע ספיגות של יותר מ-3 וחצי שערים למשחק. הפועל בועיינה הפסידה בבית בשבת האחרונה 2-1 למוליכה הפועל כאוכב באצטדיון המחודש של בועיינה. אוסאמה מריח, המאמן החדש, רוצה לרשום ניצחון בכורה שלו עם הקבוצה שלא ניצחה מאז מחזור הפתיחה.

אוסאמה מריח, המאמן של הפועל בועיינה סיפר ליאללה ספורט על האווירה במגרשה החדש של הקבוצה: "האווירה במשחק נגד כאוכב הייתה מדהימה והקהל דחף אותנו. למרות שהפסדנו, השחקנים מפגינים שייכות ומחויבות. החתמנו לאחרונה את הבלם וסים הלון ממגדל העמק שייחזק אותנו בהגנה ואני מחפש חלוץ נוסף לקבוצה".

מכבי צעירי שפרעם - מועדון כדורגל אחווה עראבה

מכבי צעירי שפרעם שקיבלה מנוחה במחזור הקודם בעקבות ההתפרקות של מ.ס ג'וליס תארח במחזור הקרוב את אחווה עראבה שאם לא הניצחון הטכני שקיבלה על צעירי כפר כנא, לא רשום במאזנה אף ניצחון העונה. המאמן בלאל קאדריה המאוכזב מהיכולת של חניכיו במשחק הקודם נגד ממב"ע ינסה להחדיר לשחקניו את רוח הלחימה והרצון שחסרו להם במשחק הקודם. שפערם הניצבת במקום ה-9 עם שש נקודות בלבד תרצה להשיג את כל הנקודות בבית ולנצל את מצבה העגום של עראבה שצברה עד המחזור האחרון נקודה אחת בלבד וכבשה רק שער בודד בשישה משחקים.

עראבה מצידה, איבדה סבלנות והתחילה השבוע להחתים שחקנים במטרה לחזק את הקבוצה בכמה עמדות ולשפר את מעמדה בטבלה. הקבוצה עברה בעלות וכבר החתימה ארבעה שחקנים במהלך השבוע- ניר כהן החלוץ של בית שאן מליגה א', נור אבו ג'ליל מכפר כנא, עוביידה רפאעי ממג'דל כרום והשוער יניב הרוש מנשר. אחמד עבאס מאמן עראבה מסר ליאללה ספורט: "הקבוצה התחילה להשתפר במיוחד מבחינה הגנתית כך שהקבוצה התחילה לעמוד נכון על המגרש. מקווים לנצח את שפרעם בשבת ולהתחיל לחבר רצף של ניצחונות".

#אחווהעראבה #מכבישפרעם #בניממבעגולן #בנינחף

כתבות נוספות