אכסאל מתכוננת לבית שאן ורוצה לשמור על מקומה בצמרת. ידען: "מרוכזים במטרה שלנו"

אכסאל מתכוננת לבית שאן ורוצה לחזור למסלול הניצחונות. חן ידען: "מרוכזים רק במטרות שלנו ולא בקבוצות אחרות". חמד גנאים עשוי לרשום דקות ראשונות. 

אחרי שחזרו הביתה עם נקודה מאוד חשובה ממשחק החוץ אצל המוליכה הפועל כפר כנא במחזור האחרון, ממשיכים בהפועל אכסאל את ההכנות למשחק הבא בו תארח הקבוצה מחר במגרש בכפר כנא(13:30) את הפועל בית שאן מאמצע הטבלה במטרה ברורה לחזור למסלול הניצחונות ולהישאר צמודים לצמרת. מי שצפוי להיכלל בסגל המשחק מחר ואף לקבל דקות ראשונות הוא שחקן הרכש החדש חמד גנאים. 

ירשום דקות ראשונות במדי הפועל אכסאל? גנאים

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין 

האימונים השבוע התקיימו באווירה מצוינת ובקבוצה מרוצים מהשיפור ביכולת ועל כך יעיד קשרה של הקבוצה חן ידען: "אנחנו מרגישים את השיפור במשחק הקבוצתי ומודעים לכך שצריכים להשתפר עוד בשביל להשיג את המטרה הסופית שלנו".

אחרי שהיית מצוין בעונה שעברה בעירוני טבריה, הציפיות ממך גבוהות במיוחד. איך אתה מסכם את המשחקים שלך באופן אישי העונה? 

"רציתי להמשיך את היכולת מהעונה שעברה ואני מאמין שבקרוב אגיע לזה. אני נמצא בשיפור תמידי ומאמין שבקרוב אגיע ליכולת שאני מצפה מעצמי. מבחינת כיבוש שערים אפשר לומר שחסר לי הגרוש ללירה במשחקים האחרונים ורק חוסר מזל מנע ממני לכבוש, אחרי השער הראשון יבואו עוד רבים ואני לא מוטרד מזה".

ידען במדי אכסאל / צילום: אדהם שלבי 

ההצהרות של הקבוצה לפני פתיחת העונה על עליה לליגה הלאומית גורמת לשאר הקבוצות לבוא למשחקים נגדכם ביותר רצינות, ונדמה שכולם מחכים למעידה שלכם. האם זה גורם ללחץ מסוים בקבוצה?

"ברור שיש לחץ אבל ההנהלה והצוות המקצועי עוזרים לנו להתרכז אך ורק בעצמנו ולא במה שהשאר מחפשים. אנחנו מרוכזים רק במטרות של הקבוצה שלנו ולא במטרות של קבוצות אחרות".

#הפועלאכסאל #חןידען

כתבות נוספות