אחי נצרת מתכוננת לרמת השרון. האדיה:"אין סיבה שלא נמשיך את המומנטום החיובי משבוע שעבר"

אחי נצרת תצא למשחק חוץ קשה מול רמת השרון בו תנסה לייצר מחדש רצף ניצחונות. האדיה: "אין שום סיבה שלא נמשיך את היכולת הטבעית שלנו והמומנטום משבוע שעבר. המשחק בין הפועל תל אביב לכפר סבא? אנחנו מתעסקים רק בעצמנו".

אדהם האדיה וחניכיו ינסו להמשיך את התנופה שהתחילו בה שבוע שעבר וייצאו למשחק חוץ נגד רמת השרון הממוקמת שביעית בטבלה. המשחק יתקיים יום אחרי משחקה של המוליכה הפועל כפר סבא נגד הפועל תל אביב, שכל תוצאה ביניהן תתקבל עבור אחי בתנאי שהיא בעצמה תשיג גם את הניצחון, כאמור תיקו בניהן יקרב את אחי למקום הראשון במרחק נקודה וירחיק אותה מהפועל תל אביב.

על אחי נצרת עבר שבוע אופטימי מאוד לאחר הניצחון הגדול שעשתה נגד הפועל מרמורק וניצחון נוסף מחר יוציא את אחי נצרת לפגרה מהנה במיוחד ושמירה על המקום השני בטבלה שכזכור מוביל לליגת העל. אדהם האדיה יהנה השבוע מסגל מלא מלבד עוביידה אבו רביע שממשיך להיעדר.

דוהר באגף ימין. עלאא בכר

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

אחי נצרת מודעת לעבודה שמדובר במשחק מאוד משמעותי להמשך הדרך, יריבה קשה ומגרש מאוד קשה לכן אדהם ינסה להציב את ההרכב החזק שלו וצפוי להמשיך עם ההרכב המנצח משבוע שעבר כאשר חמודי חטיב שנהנה מכיבוש שלושער בשבוע שעבר והתבסס כמלך כובשי השערים של אחי עם 5 כיבושים, ככל הנראה ימשיך בהרכב על חשבונו של סיטון.

מבחינת הקישור ימשיכו חסן אבו זייד, אמגד סולימאן וספואן חילו הכישרון הצעיר להפוך את הקישור לחוליה החזקה באחי כשהראשון עושה את האיזון בין ההגנה להתקפה והשני ישחיל עוד כמה נגיעות זהב שהופכות בקלות לבישולים. בהיבט ההגנה יש עדיין התלבטות בנוגע לנינו האם ישוב מפציעה ישירות להרכב הפותח במקומו של אכרם שריח או שמא יהיו זהירים יותר עם חזרתו של הבלם. כמו כן נאאל חוטאבא ואחמד שעבאן אשר נחשבים כפקטור בהרכב של אדהם האדיה ימשיכו לתפקד כמגנים.

שומר על יכולת טובה בשער מתחילת העונה. עמוס

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

באגפים ימשיכו אבו עלי(עלאא בכר) ומוראד אבו ענזה כאשר אבו ענזה שפתח את העונה מצוין יקווה שהמשחק הזה יבליט את הכישרון העצום שיש לו ויחזור להיות מוביל בקבוצה תוך שהוא מתרגם זאת בבישולים וכיבושים. אבו עלי שמוציא את אחי ללא הפסקה למתפרצות עם הדהירות שלו באגף ימין ימשיך גם הוא להיות חלק מההרכב. אדהם האדיה מאמן הקבוצה אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "צפוי לנו משחק לא קל נגד יריבה לא קלה ומגרש קשה, אבל לא אמורה להיות סיבה שלא נפגין את היכולת הטבעית שלנו ונמשיך את המומנטום משבוע שעבר. חזרת הפצועים מוסיפה לנו עומק לסגל".

בנוגע למשחק שיתקיים הערב בין כפר סבא להפועל תל אביב אמר: "אנחנו מסתכלים רק על עצמנו והמטרה שלנו להמשיך לנצח. כל תוצאה מהמשחק שם תתקבל בברכה בתנאי שאנחנו ננצח, הניצחון שלנו יעשה לנו את העבודה לא כל תוצאה של קבוצה אחרת".

#אחינצרת

כתבות נוספות