שתי קבוצות ללא מאמן והכרעה בפנדלים: דבוריה ניצחה את הפועל דליה בגמר הגביע המחוזי

שתי קבוצות ללא מאמן, 120 דקות והכרעה בפנדלים: כך התקיים גמר הגביע בין דבוריה להפועל דליה שבסופו דבוריה היא זו שזכתה בתואר. אדהם זועבי עמד על הקווים בדבוריה.

משחק סקר התקיים היום בין במסגרת גמר הגביע המחזוי בין שתי קבוצות ליגה ב' דבוריה והפועל דלית אל כרמל. שתי הקבוצות שבמהלך השבוע האחרון נותרו ללא מאמן על הקווים כאשר המאמנים רפי בוסקילה ופריד טאהר הודיעו על סיום תפקידם. בהיבט הזה, הדבר היותר מעניין התקבל דווקא בצד דבוריה כאשר מי שעמד על הקווים הוא לא אחר מאשר אדהם זועבי מאמן הפועל סנדלה, אחת היריבות של דבוריה במחוז צפון ב', שגם אימן את הקבוצה במהלך השבוע. ואגב, הוא גם אחיו של שחקן דבוריה סולטאן זועבי.

מבחינת מהלכי המשחק עצמו הוא היה ברובו משחק שקול ולא התעלה לרמה גבוהה כאשר 90 הדק' הסתיימו בתיקו 0-0 והשער הראשון במשחק לזכותה של הפועל דליה הגיע רק בהארכה בדקה ה-110' ודבוריה הצליחה להשוות בדקה ה-119' משער של מועין נג'אר מה שהביא לכך שהמשחק יוכרע בפנדלים. עוד במהלך המשחק החלוץ אבי מלכה החמיץ בעיטת עונשין שבדיעבד הייתה יכולה להכריע את המשחק שבסופו של דבר הוכרע בדו קרב הפנדלים ביתרון 5-4 לדבוריה.

כובש שער השוויון מועין נג'אר

פאדי סכניני יו"ר דבוריה מסר ליאללה ספורט בסיום המשחק: "מודים מאוד להנהלת סנדלה שאישרו שאדהם יאמן אותנו ויעביר לנו את משחק הגביע וכמובן תודה רבה למאמן אדהם זועבי ומאחלים הצלחה לו ולקבוצתו".

על עמדת המאמן בקבוצה הוסיף: "אנחנו במשא ומתן עם מספר מועמדים, רק בסוף השבוע יהיה מאמן לדבוריה. זה נכון שרצינו את הישאם זועבי לתפקיד אך הנהלת כפר כנא לא שחררה אותו ואנחנו מאחלים להם בהצלחה".

אדהם זועבי ושחקני דבוריה חוגגים


כתבות נוספות