עושים סדר בהעברות ליגה ב': מי הצטרף ומי שוחרר?

חלון ההעברות בליגה ב' עדיין לא נסגר והרבה תהפוכות קיבלנו בשבועיים האחרונים כאשר חלק מהקבוצות לא אמרו את המילה האחרונה בנוגע לחיזוק. השבוע התחזקו חלק מהקבוצות במספר שחקנים ובאותה מידה גם חלק מהן ככל הנראה שינו את התכניות ושחררו שחקנים.

אם כך, בואו נעשה סדר בדברים וכל העדכונים על שוק ההעברות:

מכבי נחף: הקבוצה החתימה השבוע את החלוץ ויאם מוסא ששיחק במכבי דאליה והפועל כאוכב בעונה שעברה.

אחווה עראבה: מאז שמינתה את המאמן אחמד עבאס, הקבוצה מחפשת חיזוק לחלק ההתקפי שלה וכבר השבוע החתימה את החלוץ ניר כהן ששיחק בעבר בהפועל בית שאן, עראבה מחפשת גם קשר התקפי שיכול לחזק את החלק הקדמי.

הקבוצה כרגע בבעלות חדשה של איש העסקים המצליח מאלק ע׳אוי והמטרה היא לברוח מהתחתית ובשנה הבאה להיות בתמונה חזק ולעלות ליגה. "אנחנו כרגע בתקופה של שינוי משמעותי שמקווים שיניב תוצאות כבר בתקופה הקרובה״ כך מסר אחמד עבאס מאמן הקבוצה והוסיף: ״החתמנו את ניר כהן מבית שאן, נור אבו ג׳ליל מכפר כנא, עוביידה רפאעי ממג׳דל כרום והשוער יניב הראל מנשר ובנוסף אנחנו מחפשים עוד שחקן".

הפועל דאלית כרמל: הקבוצה נפרדה השבוע דווקא מהמאמן שלה פריד טאהר.

פריד טאהר

צילום: אחמד עזאיזה

בני עארה ערערה: הקבוצה ממשיכה לשחרר שחקנים ובשבוע שעבר עזב אותה עוד שחקן משמעותי , עלי אלגש שהצטרף לבני משירפה מליגה ג'.

צעירי טמרה: הקבוצה שחררה השבוע שני שחקנים והחתימה כמה חדשים. חאלד מחאמיד מנהל צעירי טמרה מסר ליאללה ספורט: ״החתמנו שלושה שחקנים צעירים מג׳ולס והם השוער עלאא חטיב, המגן הימני אחמד עישאן והקשר האחורי מחמד שנין. יחד עם זאת שיחררנו את איתי אוחיון החלוץ ורוברט ארחיל ויש עוד שניים שישוחררו תוך 48 שעות"

עוד הוסיף מחאמיד: "אנחנו רוצים לעשות איזון בקבוצה מבחינה כלכלית. אבל, עיקר העניין שאנחנו רוצים שחקנים צעירים שיהיו מושמעים להוראות המאמן המעולה שיש לנו. בהתחלה המטרה הייתה לעלות לליגה א׳. משום שהדברים לא עבדו והליגה הזאת מאוד קשה אנחנו כרגע לא נתאבד על מנת לעלות. אנחנו רוצים לבנות קבוצה צעירה".

בני פרדיס: הקבוצה שעלתה השנה לליגה ב' חושבת על עליה וכבר השבוע החתימה את החלוץ רוברט ארחיל שהגיע מצעירי טמרה ובנוסף אליו צירפה את אופיר חלואני.


כתבות נוספות