הנהלת מכבי דליה פנתה לעוזר המאמן איהאב חלבי שישמש כמאמן ראשי אך הוא סרב

הנהלת מכבי דליה פועלת למינוי מאמן כבר בימים הקרובים. פנתה לעוזר המאמן איהאב חלבי שיאמן אך הוא סרב: "הגעתי עם אלי ואני ממשיך איתו לכל מקום".

במכבי דליה עדיין לא מצאו פיתרון לעמדת המאמן ולאחר שניסו להחזיר את המאמן אלי מזרחי אך הוא סרב, ההנהלה פנתה לעוזר המאמן איהאב חלבי בבקשה שיאמן את הקבוצה לפחות עד המשחק הבא אך הוא החליט לעזוב יחד עם מזרחי.

חלבי אמר ליאללה ספורט בתגובה על הנושא: "המחויבויות האישיות שלי לא אפשרו לי להיענות לבקשה, אני שנתיים עם אלי ובאופן אישי זה גם בעייתי מבחינתי לעבוד עם עוזר מאמן אחר. צוות שמגיע ביחד הולך ביחד וזה מה שבחרתי לעשות למרות שבמכבי דליה זה משפחה. בנוגע לשחקנים? הם מדברים איתנו, אני לא יודע איך זה יתפתח איתם כשיבוא מאמן חדש אבל כל עוד זה תלוי בי אני אומר לשחקנים תמשיכו להוביל את הקבוצה הזו".

חלבי(מימין) יחד עם אלי מזרחי במשחק האחרון שלהם

בנושא אחר, בקבוצה ינסו לקדם משא ומתן עם מאמנים נוספים כאשר בין המועמדים שמעניינים את הקבוצה נכון לעכשיו עלו שמותיהם של צחי אילוז, קובי דנינו ושלום לוי. גם מועאד נסראלדין הוצע לקבוצה אך מצד הנהלת מכבי דליה טרם קיבלו החלטה בנוגע לזהות המאמן וינסו לקדם את הנושא במהירות שכן מחר הקבוצה כבר חוזרת להתאמן וביום שישי מצפה לה משחק מול מכבי קרית אתא.

סאלח נסראלדין יו"ר מכבי דליה מסר ליאללה ספורט: "לא פנינו אליו במטרה שיאמן את הקבוצה, פנינו לאיהאב ושאלנו מה התכניות שלו לאחר התפטרות ותשובתו הייתה שמן הראוי שהוא ילך ביחד עם אלי. איחלנו לאיהאב בהצלחה בהמשך הדרך. בנוגע למאמן, תתקיים ישיבת הנהלה הערב ובסיומה נתקדם. עוד לא פנינו לאף מאמן"

#מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות